Чому варто замовити кухню за індивідуальним проектом?

  • Переглядів: 596

Тут проводяться спільні сніданки з дітьми, сімейна вечеря, зустріч гостей. А домогосподарки більшу частину часу проводять саме на кухні.

Тому практичність і зручність приміщення грає дуже важливу роль. Для вирішення даної проблеми можна скористатися послугами компанії, де роблять кухні на замовлення. Звичайно, існує Варін покупки готової комплектації в магазині, але це дуже ризиковано. По-перше, велика ймовірність, що розміри меблів не підійдуть до вашого приміщення. По-друге, в магазинах для таких виробів найчастіше використовують найдешевші матеріали.

Переваги покупки кухні на замовлення

1. Повна відповідність розмірів. При індивідуальному замовленні меблів для кухні враховується планування приміщення, розробляються варіанти щодо збільшення простору, Створюється комфорт і практичність;

2. Ви можете самостійно вибрати колір, матеріали, оформлення, підібрати фурнітуру. У деякому роді ви особисто створюєте дизайн своєї майбутньої кухні;

3. Меблі виготовлені в одному стилі, який гармонійно поєднується з інтер'єром вашої квартири;

4. Немає необхідності витрачати час на походи в супермаркети, виміряти кожен ящичок в пошуку відповідних розмірів, представляти, як ваша побутова техніка буде виглядати з даної меблями;

5. Візуалізація кухні на замовлення.. Студія авторських кухонь в Києві підбере матеріали і колір по ваших вподобаннях. Ви вже заздалегідь зможете побачити, як буде виглядати кухня і внести необхідні корективи в проект. Вам навіть не треба буде нікуди виходити з дому. Дизайнер приїде до вас, зробить необхідні заміри, уточнить з вами всі деталі, представить зразки матеріалів і через кілька днів підготує візуалізацію вашої майбутньої кухні.

Ще одним плюсом у виборі кухні на замовлення є можливість комбінувати і фантазувати серед великої кількості варіантів оформлення.

При покупці кухні на замовлення, ви позбавляєте себе від зайвих проблем, таких як: оформлення доставки, установка меблів і т.д. Досить просто вибрати потрібний проект і через кілька днів ви отримаєте абсолютно нову і унікальну кухню.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора