Чому треба вибрати саме бокс?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 508

За 24 століття БОКС зазнав мінімальну кількість змін - в основному пов'язаних з розвитком гуманності людства. Жоден вид бойових мистецтв не зрівняється з боксу у результативності різнобічності розвитку в комплексі: сила удару, швидкість, техніка (відточена століттями), витривалість, реакція, координація, фізичний розвиток, стійкість психіки.

Собеседуя претендентів в члени школи боксу, я виявив кілька основних мотиваторів: необхідність самоствердження, рішення проблем емоційного виснаження і стрессонеустойчівості, результативні і постійні фізичні навантаження, сексуальна привабливість для представників протилежної статі, соціальна активність. Можу сказати, що перераховані вище мотиватори - далеко не повний список, але присутні практично у кожного спортсмена.

До речі, вас може зацікавити сайт fightnews.info, на якому ви можете читати актуальні новини боксу та інших єдиноборств!

Якщо Ви - батьки, які вирішують віддавати дитину на Бокс, перш за все задумайтеся про цілі: Ваша дитина здорова і гармонійно розвинений (фізично, психологічно і соціально), вміє самостійно приймати рішення і відповідати за їх наслідки, упевнений в собі, може в будь-якій ситуації постояти за себе !

Якщо Ви юнак, вирішальний йти займатися Боксом - Ваші цілі: гармонійне і естетичне фізичний розвиток, сексуальна привабливість для протилежної статі, придбання нових знань, досвіду і навичок, соціальна активність і впевненість в собі і своїх силах!

Якщо Ви чоловік, який вирішив зайнятися боксом - Ваші цілі: підтримка фізичної форми, сексуальна привабливість, корекція фігури, психічна і емоційна стабільність, упевненість в собі!

Якщо Ви жінка / дівчина, яка прийняла рішення займатися Боксом - Ви повинні розуміти переваги Боксу як виду спорту для корекції ваги і фігури перед іншими (докладніше в окремо присвяченій цьому питанню статті). Отже Ваші цілі: ідеальні пропорції і вага, корекція фігури, сексуальна привабливість, психічна і емоційна стабільність, упевненість в собі!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора