Чи знає Гугл, що він робить?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1164

Протягом декількох останніх місяців в компанії Гугл отримували безліч звернень, які зачіпали тему оновлених пошукових алгоритмів. А якщо говорити конкретніше, то йшлося про порушені запити. Багато хто впевнений в тому, що доповнені поновлення торкнуться в великій мірі деякої частини від усіх запитів.

Що ж малося на увазі під цими словами? Всі сео-фахівці розділилися на два табори прихильників теорій. Перша - торкнуться буде відсоток унікальних пошукових запитів, друга - оновлення вплине на всі запити пошуку.

Головний інженерний фахівець компанії-гіганта Гугл (Метт Каттс) не став відповідати прямо і конкретно, а позначив, що, швидше за все, буде вірною друга з висунутих гіпотез. Тому що найчастіше компанія має на увазі все ціле кількість пошукових запитів і завжди веде розвиток загального стану будь-якій ситуації. А зараз кожен окремо поданий запит є дрібною часткою загального цілого.

А вже у своєму твіттері Каттс написав, що оновлення будуть видні відразу ж в топ-десять на сторінці з результатами. Усе ж від точності формулювання залежить те, як будуть видаватися сайти за запитами.

Вас може зацікавити якісна одежда для рабочих от производителя оптом, яку ви можете придбати за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора