Чи потрібен екологічний аудит?

  • Переглядів: 682

Ми всі говоримо про екологію. Все за дотримання норм. Екологічні аудити є невід'ємною частиною екологічної ефективності компанії. Але більшість компаній їх досі не проводять. Вважають, що вони не потрібні або проводять їх неправильно.

Багато, які знають про аудит, не вважають за потрібне витрачати на нього гроші. Вони постійно задають питання: «Чи потрібен він?».

На це питання можна відповісти однозначно: «так», так як екологічний аудит є найважливішою вимогою для сучасного бізнесу, подробнее http://broktransconsult.com.ua/nature/.

Тим, хто сумнівається: а чи потрібна така послуга, як екологічний аудит, можна привести безліч аналогій. Ось дві з них.

• Організм людини. Ви отримуєте тільки одне тіло. Одну життя. Якщо ви будете регулярно перевірятися у лікаря і вчасно лікуватися, ви можете розраховувати на довге здорове і щасливе життя. З іншого боку, якщо ви не лікар, ігноруєте профілактичні огляди і не йдете лікуватися, якщо захворіли, все закінчиться дуже сумно.

• Сплата податків. Припустимо на секунду, що ви не знаєте про те, що треба подавати податкові декларації. Звичайно, податковим інспекторам знадобитися деякий час, щоб зрозуміти, що податків ви не платите. Це час ви будете себе чудово відчувати. Але, врешті-решт, ви будете спіймані. Що в результаті? Штрафи, пені, головний біль і, можливо, в'язниця.

Екологічний аудит є аналогом обох цих сценаріїв.

Аудит проводиться незалежним експертом. Без цього ви не зможете знайти і усунути їх знайдено. Існує безліч норм і правил, які застосовуються до кожної справи, в тому числі і вашим. Чесно кажучи, ми ще не бачили компанії, в яких співробітники знають їх все. Існують прогалини в найдрібніших деталях і навіть в якихось більш складних правилах, про яких співробітники компанії могли навіть не чути. І якщо перевірка зроблена своїм співробітником, результат, м'яко кажучи, може виявитися сумнівним.

Усього вищесказаного вже має бути достатньо. Якщо ви не замислюєтеся про ревізію із залученням незалежного стороннього експерта, ви граєте з вогнем.

Багато компаній не хочуть витрачатися на проведення подібної процедури. Але повірте, штрафами ви втратите більше.

Якщо ви ставитеся до свого бізнесу серйозно, не відкладайте. Може, поки ви читаєте нашу статтю, перевірка вже на шляху до вашого підприємства. Завжди можна знайти компетентних професіоналів, які проведуть екологічний аудит зі знанням всіх найдрібніших нюансів. Не сумнівайтеся, така послуга, як екологічний аудит, заощадить ваші нерви і гроші.

Удачі вам!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора