Чергове удосконалення пошуковика Гугл

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 879

Google збирається створити більш вдосконалену пошукову систему, яка дозволить всім знаходити інформацію ту, яка потрібна найбільше, а іноді і в той час коли ви не бажаєте її отримати. Так само запланована передача даних автоматично, тобто подача тієї інформації яку вони б шукали перебуваючи в тому чи іншому місці і в будь-який час.

Відомості такого роду будуть отримувати тільки мобільні користувачі. Для того щоб з'ясувати яка інформація буде цікава швидше за все користувачам були проведені дослідження, якими керував найкращий фахівець.

Фахівці Гугла людям задавали питання про те, якою б вони хотіли цікавитися інформацією, при цьому не користувалися Інтернетом. Компанія Гугла припускає що ті дані, які зчитують через мобільні пристрої та GPS можуть стати новим типом пошуку.

Наприклад, люди не хочуть витрачати час беручи стільниковий телефон або пересідати за персональний комп'ютер і шукати інформацію, в цьому випадку пошуковик сам знайде цікаву інформацію. Усі проведені дослідження і спостереження - це перший крок до до вдосконалення пошукового алгоритму.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора