Через поширення смартфонів камери стали менше купувати

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1108

Раніше, коли нормальні камери тільки-тільки почали з'являтися в смартфонах і телефонах, цифрові фотоапарати розташовували 5-7 мегапікселями (природно, це далеко не вирішальний і головний фактор, що впливає на якість фото і відео, але більша частина користувачів, які не надто розуміються на техніці, звертають свою увагу саме на цей показник). Зараз же, самі звичайні смартфони мають, як мінімум, 5-мегапіксельні камери, флагмани ж 12-13 мегапікселів (а крім цього і безліч інших фішок, які значною мірою покращують якість кінцевого знімка).

Але є й окрема ніша - смартфони, головною фішкою яких є наявність сучасної камери, яка здатна робити знімки приголомшливої ​​якості (природно, це не професійний інструмент, але звичайній родині він цілком замінить фотоапарат і відеокамеру). Тому багато людей відмовляються від ідеї придбання окремого пристрою, замість покупки «все в одному» (смартфон з якісною камерою). Адже куди вигідніше купити Nokia Lumia 1020, який має в своєму розпорядженні 41 мегапікселів та іншими принадами (наприклад, гарна якість зйомки апарат може забезпечити навіть в умовах поганого освітлення). Через це продажі цифрових камер падають з року в рік, наприклад у 2013 році продали всього 71 мільйон цифрових камер - за аналогічний період минулого року подібних пристроїв реалізували куди більше.

Втрачають від подібних трендів тільки ті виробники, які виробляють виключно фото / відео-техніку (Pentax, Nikon і Canon в першу чергу). Інші ж компанії просто підлаштовуються (наприклад Samsung випускає як прості смартфони з хорошими камера - Galaxy S4, так і «фото-смартфони», на зразок Galaxy S4 Zoom - повноцінна мильниця в смартфоні, а й про звичайні фотоапаратах не забуває, до речі зараз є модель на повноцінному андроиде).

Друзі сайту: якщо раптово лопнул экран для ноутбука, тоді необхідно терміново здати ноутбук в сервіс.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора