Був видалений попередній перегляд в Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 788

Корпорація Google вирішила видалити можливість попереднього перегляду сторінок на сторінці результатів пошуку (Instant Previews), оскільки цією можливістю скористалося дуже мала кількість користувачів. Варто нагадати, що попередній сторінок був офіційно запущений в кінці 2010 року.

Тепер попередній сторінок зник з сторінки з результатами. І поки праворуч від результатів не буде доступний широкому ніякої додаткової кнопки.

Після видалення попереднього сторінок Google обіцяє зосередити свої зусилля на оптимізації тих функцій, які користуються популярністю серед користувачів.

Друзі сайту: тут ви можете читать детальніше про дерев'яні ліжка, які ви можете придбати за доступними цінами.

Вже зараз можна помітити те, що інтернет-гігант змінив організацію доступу до кешу сторінок. Тепер при видачі можна використовувати зелену стрілку, яка розташована під тайтлов після адреси сайту. При натисканні користувач виходить на «Збережену копію» і посилання «Схоже». Також трохи спрощено процедуру шеринга результатів. Для користувачів, які зареєстровані в соціальній мережі Google+, в деяких місцях доступна кнопка під назвою «Поділиться». Ця функція дозволяє відправляти результат на персональну сторінку в Google+.

Але незважаючи на те, що функція попереднього перегляду сторінок не користувалася великою популярністю, її видалення обрадувало далеко не всіх користувачів. Деякі вважали цю функцію досить корисною і з задоволенням нею користувалися для попереднього перегляду сторінок.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора