Bohemia перейменувала основну локацію ArmA III

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1460

Bohemia Interactive прийняла рішення змінити назву основної ігрової локації свого нового проекту ArmA III. Як повідомляється на офіційному ресурсі компанії, острів Лімнос перетворився на Атліс. Як заявляють творці одного із самих реалістичних тактичних шутерів, подібне рішення викликане скандалом з арештом двох співробітників Bohemia Interactive.

Нагадаємо, що двоє розробників провели в грецькій в'язниці 4 місяці за звинуваченням у шпигунстві і були випущені під заставу тільки на початку поточного року. При цьому ще один острів під назвою Стратіс, прототипом якого є невеликий острів Ай-Стратіс, не змінить назву. Варто відзначити, що влада Греції спочатку були незадоволені тим, що події ArmA III розгортатимуться на Лемносі. На думку чиновників, використання достовірної географії острова в шутері ставить під загрозу безпеку мешканців Лемноса. Розробники парирували, що всі використовувані в грі дані знаходяться у вільному доступі.

ArmA III - тактичний шутер, який використовує концепцію open world. Події гри розвернуться в майбутньому, на тлі протистояння блоку НАТО і країн східного блоку. За сюжетом, головний герой Скотт Міллер керує операцією в Середземномор'ї, але після її провалу йому доводиться поодинці виживати на Атлісі. Реліз проекту намічений на 2013 рік. За словами розробників, в лютому в мережі з'явиться докладна інформація про гру і, можливо, точна дата релізу ArmA III.

Друзі сайту: на сайті http://www.godvilgames.com/ ви знайдете багато захоплюючих та цікавих онлайн ігор, в які можна зіграти онлайн просто на сайті!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора