Bing створила керівництво для вебмайстрів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 938

Bing розробила керівництво для вебмайстрів, які можна знайти в розділі Вміст сайту компанії. Старший менеджер по продуктах Дуейн Форрестер зазначає, що керівництва призначені допомогти більшості власників бізнесу розуміти широкий спектр пошукового маркетингу.

Це перший продукт компанії з набору офіційних рекомендацій, що стосуються більшості важливих тем, які зачіпають оптимізацію сайтів для Bing. Основні категорії керівництв стосуються: контента, посилань, соціальної сфери, індексації, технічних питань та СЕО.

Компанія заявляє, що пошукова оптимізація є чинною практикою, спрямованої на поліпшення сайту і робить його контент більш легким для пошуку і актуальності.Согласно Bing, основними напрямками при оптимізації сайту є: title, мета-теги, alt-зображення і H1-теги. Також важливими є посилання, як внутрішні, так і зовнішні.

Друзі сайту: на сайті http://glc.in.ua/ ви можете дізнатися більше про транспортну компанію GLC, яка займається перевезенням вантажів!

Крім цього, Bing радить приділяти увагу соціальному обміну, XML-картками сайту, його навігаційної структурі, ключовими словами, витонченої структурі URL і багатьом іншим важливим інструментам, більш докладно про які можна дізнатися на офсайті Bing.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора