Більше 10 співробітників Яндекса стали мільйонерами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1551

Як повідомляє видання Ведомости, програма надання опціонів топ-менеджменту компанії Яндекс зробила мільйонерами понад 10 співробітників пошуковика. Відомості провели аналіз інформації, наданої Bloomberg і InvestorPoint. Як повідомляє газета, за останні 12 місяців співробітниками Яндекса було продано близько 2.7 млн. акцій найбільшої пошукової компанії Рунета. Біржова вартість такого пакета акцій становить близько 60 млн. доларів.

Втім, визначити точну суму, виручену міноритаріями, не представляється можливим - з моменту IPO вартість акції коливалася в діапазоні 16 - 38 доларів. На сьогоднішній день вартість акції становить 23 долара США. Опціонна програма Яндекса передбачає виділення співробітникам 10% акцій Яндекса (32.12 млн. цінних паперів) вже до 2017 року. Відзначимо, що до моменту проведення первинного біржового розміщення співробітники компанії володіли 17.36 млн. акцій.

Нагадаємо, що IPO на Nasdaq виявилося для найбільшої російської інтернет-компанії досить успішним. Пошуковик продавав акції по 25 доларів за штуку, але вже в перший день торгів вартість одного цінного паперу виросла до 38%. Правда, згодом акції Яндекса торгувалися в більш вузькому діапазоні: 20-25 доларів США.

Друзі сайту: заходьте на найкращий рускамс видеочат для спілкування з незнайомцями.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора