«Білий» рекламний список Adblock Plus

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1201

Компанією Eyeo , що займається розвитком сервісу для блокування непотрібної реклами у всесвітній павутині Adblock Plus вирішила вперше за весь час представити статистику роботи з онлайн - майданчиками і рекламодавцями . Таким чином , стало відомо, що з 777 оброблених заявок на включення до складу « білого списку » ресурсів, що пропонують допустиму рекламу , всього лише 148 майданчиків зі своїм комерційним контентом визнані безпечними і ненав'язливими .

«Білий список » сайтів з безпечною рекламою для 90 відсотків його членів не вимагає оплати . Adblock Plus протягом останніх двох років задовольнив лише 9,5 відсотків заявок бажаючих бути включеними до переліку майданчиків , які відповідають принципам допустимої реклами. Значна частина заявок не була взята до «білого списку » , оскільки не відповідала основним критеріям відбору. Нагадаємо , що сервіс Adblock Plus , який займається блокуванням настирливої ​​реклами , був створений ще в 2006 році програмістом Володимиром Палант . Головним завданням проекту , яка з тих пір не змінилася , була можливість перетворити простір інтернету в зручне і безпечне місце для користувачів.

У поточний час даний сервіс є сумісним з усіма існуючими платформами та браузерами. Adblock Plus по праву називається одним з найбільш популярних блокувальників реклами в інтернеті . З кожним роком його функціонування зростає і кількість користувачів , які збільшуються в середньому на 50 відсотків. Цього року було здійснено більше 200 тисяч завантажень.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісний та надійний інтернет магазин дитячого одягу, де ви можете придбати найкращі товари за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора