Безпілотники терміновим чином знадобилися спецназу в Америці

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1365

Управління командувань спеціальних завдань США (SOCOM) замовило компанії Insitu (чия донька Boeing) якнайшвидшу поставку партії спеціальних розвідувальних безпілотників середньої дальності, вартість яких склала близько 190 мільйонів доларів США. Про це повідомляється в Flightglobal, де вказується посилання на американське міністерство оборони.

Не уточнює точно про які саме БПЛА йшлося, але Flightglobal сміливо припустити, що американський спецназ міг запросити безпілотники RQ-21 Integrator. Більше того, на озброєнні SOCOM вже знаходяться БПЛА ScanEagle, виробництва Insitu. Доставка літальних апаратів планується впродовж 25 місяців. Insitu інформацію про такого роду контракт відмовилося коментувати.

За оцінками Flightglobal, на сьогодні в озброєнні SOCOM так само знаходяться БПЛА AAI Aerosonde. Але кілька апаратів все ж вийшли з ладу, причиною чому були несправності двигуна. У AAI, за даними видання, зобов'язалися виправити і доопрацювати двигуни. У листопаді повідомлялося, що SOCOM вирішили купити в Northrop Grumman розвідувальні літальні апарати Firebird.

Друзі сайту: вам можуть знадобитись раздвижные павильоны для бассейнов за низькими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора