Bethesda Softworks має потребу в кадрах

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1141

До пошуку співробітників для розробки нового проекту приступила компанія Bethesda Softworks . За даними авторитетного джерела , творцями серій The Elder Scrolls , Fallout оголошено конкурс з пошуку працівника , який займе вакантне місце в студії. Відповідна інформація про пошук співробітника для студії була оприлюднена в рамках офіційного інтернет- ресурсу компанії .

Зараз Bethesda спантеличена пошуком програміста для розробки новітнього рольового проекту , який вийде на консолях , передбачена і комп'ютерна версія гри. Крім цього , вакантне місце дизайнера квестів - на цього співробітника буде покладена відповідальність за створення історій , квестів для нового покоління ігор. При підборі кадрів перевага буде віддаватися претендентам , які мають досвід роботи в GECK або The Elder Scrolls Construction Set .

Судячи з вищесказаного , напрошується припущення , що Bethesda потрібна команда для розробки Fallout 4 або The Elder Scrolls VI . Джерело Gamebomb.ru інформує , що в даний час фахівці компанії Bethesda займаються розробкою одночасно декількох масштабних проектів , в числі яких значаться нові частини Fallout , The Elder Scrolls . Крім цього , відновлено роботу над припиненими в 2012 році проектами Doom 4 , Prey 2 . Водночас пріоритетними напрямками компанії є Fallout 4 , The Elder Scrolls VI .

Компанії Bethesda Softworks потрібні співробітники, які володіють знаннями та вміннями у створенні екшенів , шутерів , пригодницьких проектів . Перефразовуючи ці вимоги , можна припустити , що в найближчому майбутньому мрії шанувальників Fallout про вихід продовження серії втіляться в життя. До відома , відомий розробник , видавець розважального інтерактивного контенту Bethesda Softworks був заснований в 1986 році.

Друзі сайту: ви можете придбати двери в рассрочку на вигідних умовах!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора