Багет в інтер'єрі

  • Переглядів: 928

«Немає місця миліше рідного дому». Ці слова належать Марку Туллій Цицерону. І сперечатися з великим мудрецем, що жив в Стародавньому Римі, мабуть, не має сенсу. Їх варто лише підкріплювати - робити своє житло ще краше! І в цьому вам може допомогти одне просте рішення, яке пропонують багетні майстерні. Воно відмінним чином здатне підкреслити практично кожен предмет, що знаходиться у вашому просторі. Мова про оформлення багетом. Цікаво дізнатися, як? Почніть з наших нотаток і продовжите самостійно - гортаючи Фотодобірки по темі і втілюючи ідеї у власному житлі.

Відправна точка - багет

Нетямущим пояснимо: багет - це різьблені планка (профіль) для рам і карнизів. Найчастіше для його створення в багетной мастерской використовують дерево, пластик і алюміній, рідше поєднання цих матеріалів. Залежно від ширини виділяють вузький (до 4 мм) і широкий, залежно від товщини - низький і високий. Найчастіше його задіють для обрамлення зображень: картин, фотографій, вишивок і тому подібного. У нашому випадку цей декоративний елемент буде застосовуватися для прикраси більш широкого ряду предметів: дзеркал, стелажів, полиць, ніш, телевізорів, екранів для батарей. Зупинимося на самих популярних позиціях.

Полка в багеті

Використовувати дерев'яний або алюмінієвий профіль в оформленні інтер'єру - найпростіша і доступна ідея, яку ви можете йому запропонувати, особливо тоді, коли потрібно щось змінити. І починати тут можна саме з полиць, які знайдуться в кожному будинку. Так, їх часто сприймають як щось само собою зрозуміле, базікати десь на задньому фоні і скромно несе свою службу - зберігачів всіляких дрібниць. Але ж вони цілком можуть стати гідним елементом декору - всього-то варто прикрасити їх багетом. І неважливо, в якій кімнаті таяться у вас полки: ванною, гардеробі, кухні, спальні. Підбирайте профіль для них (як, втім, і для абсолютно будь-яких речей в будинку) відповідно до загальної гамі і декоративної складової інтер'єру та спостерігайте за феноменальним перетворенням скромних «метрів» в унікальну, неординарну зону.

Стелаж в багеті

Безумовно, новий статус з'явиться і у такого предмета, як стелаж або шафа, якщо його модернізувати - майстерно декорувати багетом. Таким способом ви виведете ці меблі на загальний огляд (він точно буде приковувати погляди будь-якого гостя або відвідувача вашого житла) і гарантовано «наповніть» приміщення лоском і вишуканістю. Досвідчені оформлювачі підкажуть вам, що надзвичайна конструкція актуальна в межах вітальні, їдальні і передпокою. При цьому тримати в ній можна самі «прозаїчні» речі, адже їх декоративна функції буде скромнішою: знатної деталлю стане багет, який прикрасив стелаж.

До речі, вас також може зацікавити широкоформатная печать, замовити яку ви можете на сайті ru-cafe.ru вже зараз.

Дзеркало в багеті

Ця важлива деталь інтер'єру присутній, безперечно, в будь-якому житлі, виконуючи при необхідності найрізноманітніші ролі: збільшуючи тісне, вузький простір, додаючи світла і глибини, привносячи урочистості та святковості. Щоб зазначені функції спрацювали на сто відсотків, творить справжню магію виробу необхідно подарувати ексклюзивну «оболонку», тобто багет. Ідеальна схема, коли дзеркало повторює кольорову палітру і декор меблів і інших аксесуарів приміщення. Так, класика вимагає включення об'єктів, вставлених в дерево; прованс, бароко або модерн - дерева з золотом; хай-тек, лофт або техно - обрамлених в алюміній і пластик. До речі, матеріал, з якого виконаний багет, в деяких сумнівних ситуаціях дозволяє обмежити вибір потенційно можливих варіантів: для ванних кімнат безпрограшним в експлуатації і довговічності буде пластик, оскільки на відміну від дерева не боїться вологи. В офісних приміщеннях, які зобов'язані нести «наліт» діловитості і статусу, найбільш органічно строгі форми алюмінію.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора