Автономна каналізація: особливості та переваги

  • Переглядів: 77


Доброю заміною вигрібних ям варто вважати сучасні системи очищення - септики. Їх експлуатація запобігати проникненню в ґрунт отрут і хімікатів, перешкоджає утворенню запахів і різних комах.

Щоб довго не займатися пошуками рішення з хорошим поєднанням вартості та якості, зверніть увагу на септик із полімерних матеріалів. Такий варіант швидко впоратися з необхідними завданнями на високому рівні. До того ж має чимало плюсів, які повністю відповідають ціні обладнання.

Чому варто вибрати на сайті https://konard.ua/ua/ даний варіант:

  • надійна і довговічна конструкція;
  • обладнання виконано з якісного матеріалу;
  • екологічна безпека;
  • відсутність сталевих елементів, схильних до корозії;
  • тривалий експлуатаційний термін.

Що стосується очищення стоків, він досить простий. Спочатку вони проходять всередину відсіку з аератором, піддаються подрібненню і збагачуються киснем для розвитку аеробних бактерій. Потім рідина направляється в фільтр, щоб очистити тверді частинки. Після чого надходить у відсік для якісного очищення і освіти мулу. По завершенні повноцінних стадій, вода очищається до 95-98%, що дозволяє її повторно використовувати для технічних потреб, а так само поливу.

Переваги автономного септика:

  1. Зручність. Відсутня потреба частого обслуговування. Не потрібно користуватися послугами асенізатора. Допускається приєднання до посудомийної і пральної машини.
  2. Безпека. Система функціонує так, що виключає затоплення, потрапляння стоків і шкідливих речовин в ґрунт.
  3. Якість очищення. Автономна каналізація є незалежною. При необхідності може працювати без підключення до електрики. Відрізняється економним споживанням електрики.
  4. Надійність. За запевненням виробника експлуатаційний термін обладнання становить кілька десятків років.


Де придбати септик?

Найзручніше це зробити на сайті спеціалізованої компанії Персонал компанії допоможе з підбором моделі, відповідної запитам, при цьому будуть враховані всі існуючі вимоги. Вартість септика залежить від обраної версії. 

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора