Автоматизація бізнес-процесів: особливості

  • Переглядів: 324

Багатофункціональні ІТ-системи раніше могли впроваджуватися роками, а для їх облуговування необхідний цілий штат ІТ-співробітників. Системи стали невід'ємною частиною підприємств, їх збої можуть призвести до серйозних наслідків. Додавання нових функцій не тільки розширює можливості, а й робить компанії більш залежними від розрослої інфраструктури і своїх ІТ-відділів. Але без них не обійтися. Кардинально змінюються вимоги ринку, так само, як і технології. Раніше про автоматизацію багатьох процесів не замислювалися в силу відсутності можливостей.

Малі та середні підприємства indusoft.com.ua, які раніше не могли собі дозволити комплексну автоматизацію, зараз таку можливість отримали. Великі гравці ринку тепер можуть розширювати можливості не за рахунок укрупнення без того громіздких систем, але за рахунок установки різних модулів.

Поширення планшетів і смартфонів породило цілу групу додатків отримали, можливо, не дуже вдала назва - «мобільні рішення для бізнесу». Основним предметом автоматизації стали віддалені процеси, що відбуваються в торгових точках і складах, філіях, дистриб'юторських компаніях і при роботі співробітників на виїзді - мерчендайзерів, супервайзерів, торгових представників.

В першу чергу розробники автоматизували отримання замовлень (pre-selling) і торгівлю на виїзді (van-selling), забезпечивши швидкий обмін інформацією та документами з обліковою системою компанії. Але завдання поза офісу не відмежовуються оформленням документів. Стало зрозуміло, що мобільна автоматизації може вирішити безліч проблем, наприклад, забезпечити контроль пересування співробітників по місту і оцінку якості їх роботи, отримання звітів про стан справ у віддалених торгових точках, проведення опитувань і збір іншої інформації. На особистих або корпоративних смартфонах або планшетах співробітники знайшли автоматизоване робоче місце, поєднане із загальною системою.

Перші рішення створювалися з урахуванням потреб. Наприклад, потрібно забезпечити автоматизацію дистриб'юторської компанії з великою кількістю торгових представників в різних містах, або оптову торговельну фірму з багатьма складами і торговими точками або дати повноцінну зв'язок з продавцями-кур'єрами інтернет-магазинах. Згодом рішення стали ділити на класи.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора