Автокондиціонери: переваги і недоліки

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 399

Розглядаючи переваги і недоліки автокондиціонерів слід відразу обмовитися про те, що існує два основні різновиди цих пристроїв: вбудовані, які працюють тільки при включеному двигуні і автономні, які представляють собою окремий агрегат, що встановлюється на даху автомобіля і здатний працювати без включеного мотора. У цій статті ми поговоримо про переваги і недоліки кондиціонерів вбудованого типу.

Основні переваги автокондиціонерів

Обладнаний кондиціонером автомобіль має наступні експлуатаційні переваги:

Можливість підтримки комфортного клімату в будь-який час року. Пристрої можуть працювати як на охолодження, так і на обігрів, даючи при цьому можливість завжди підтримувати стабільну комфортну температуру.

Очищення повітря і кліматизація. Більшість сучасних кондиціонерів дозволяють не тільки змінювати температуру повітря, але і покращувати його параметри. Фільтруючи частинки пилу і підтримуючи оптимальний рівень вологості, агрегат забезпечує комфорт для водія і пасажирів.

Простота управління. Як правило, елементи управління бувають інтегровані безпосередньо в панель автомобіля, і потрібні режими роботи можна задати буквально одним дотиком.

Різні режими руху повітря. За рахунок наявності форсунок в різних частинах авто, кондиціонер може забезпечувати різні напрямки потоків повітря.

До речі, на сайті icecar.ru/ ви можете замовити швидкий та професійний ремонт автокондиціонерів за цілком вигідними цінами.

Захист від неприємних запахів ззовні. Якщо ви проїжджаєте територію, де в повітрі стоїть неприємний запах або є задимлення, більшість сучасних кондиціонерів при установці правильного режиму роботи зможуть досить довго захищати салон від проникнення запахів і диму.

Недоліки автокондиціонерів

Деякі мінуси у даного обладнання все-таки є, тому скажемо і про них:

Підвищення витрати палива. Багаторазово підтверджено на практиці, що використання системи кондиціонування збільшує витрату палива приблизно на 5 - 10% в залежності від різниці температур за бортом і всередині авто.

Необхідність регулярного чищення. У повітропроводах і фільтрах агрегату може утворюватися грибок, а також накопичується пил і бруд. В результаті, якщо вчасно не робити чистку, можна створити в салоні нездорову атмосферу.

Працює тільки при заведеному двигуні. Конструкція кондиціонера безпосередньо пов'язана з силовим агрегатом, тому якщо мотор заглушений, працювати від одного акумулятора пристрій не зможе.

Незважаючи на ці недоліки, автокондиціонери є важливим елементом для створення комфорту в салоні авто.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора