Apple змушена прибрати Mac Pro з європейського ринку

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1513

Корпорація Apple днями поінформувала своїх торгових контрагентів про те, що у зв'язку з невідповідністю із знову прийнятим технічними вимогами Європейського Союзу у сфері електричної безпеки з 1 березня на території Європи буде припинено продаж комп'ютерів Mac Pro. Прийом замовлень на поставку цих пристроїв завершиться вже 18 лютого.

Дана модель настільних ПК в даний час є найбільш потужною і дорогої в лінійці виробника. Основна сфера її застосування - дизайн, архітектура та видавнича діяльність. Ціна найпростішої версії Mac Pro становить 2,5 тисяч доларів. Представники Apple також оголосили про те, що в поточному році запланована масштабна модернізація моделі Mac Pro. Вона дозволить не тільки оновити її, але і привести в повну відповідність з новими правилами ЄС.

Зокрема планується замінити вентиляційні системи і порти пристроїв на версії, що відповідають зміненим євростандартам. Суттєвого апгрейду піддадуться і інші системи. Слід зазначити, що Mac Pro став єдиним продуктом, реалізацію якого в Європі корпорація Apple змушена припинити у зв'язку зі зміненим стандартами.

Друзі сайту: ви можете слухати музику онлайн безкоштовно та без реєстрації.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора