Apple вводить систему двофакторної авторизації

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1331

Останнім часом на фірму Apple різко обрушився цілий шквал критики від користувачів і журналістів. Наприклад, варто нагадати про історію з новими картами в iOS 6, різкому зниженні ціни акцій фірми. Є проблеми також і в галузі безпеки: із зростанням популярності iOS і OS X зростає число різних шкідливих троянів і вірусів для цих платформ. Apple відмінно розуміє, як важлива захищеність даних користувачів.

Буквально кілька годин тому в спецсекціі порталу з'явилася настільки довгоочікувана можливість провести налаштування дворівневої аутентифікації для облікового запису від Apple ID. Дивно, що корпорація тягнула з цим настільки довго - цілком очевидно, що введення такої системи для фахівців Apple не повинно було бути складним. Американська корпорація прийняла рішення не проводити експерименти з двухфакторною авторизацією, втілила її в найбільш традиційному вигляді - користувач підтверджує свій мобільний пристрій за допомогою SMS або ж програми Find My iPhone для простого використання.

Якщо ж користувач хоче придбати який-небудь додаток, поміняти пароль, параметри облікового запису за допомогою непідтвердженого девайса, потрібно буде ввести ще й додатковий пароль з 4-ьох знаків. Важливий також і той факт, що до моменту написання матеріалу ця функція діяла тільки в обмеженому числі держав: Великобританія США, Австралія, Нова Зеландія та Ірландія. Хоча, двофакторна авторизація, по всій видимості, доступною стане для абсолютно всіх акаунтів Apple ID в найближчому майбутньому.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора