Apple проти Nokia - боротьба пошуковиків

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 805

Пошуковий гігант Google в наступному 2016 повинен буде виплатити 1 млрд доларів компанії Apple. Виплата буде проведена згідно з домовленістю між компаніями, суть якої, це те, що пошук компанії Google на всіх вироблених пристроях Apple стоїть за умовчанням.

Також пошук Google, на пристроях з операційною системою iOS, використовується і для внутрішнього пошуку. Для цього був розроблений спеціальний пошуковий алгоритм для використання без підключення до світової павутини і без задіяння серверів компанії. Вищеназвану інформацію оприлюднив співробітник аналітичного агенства Morgan Stanley Девіт Скотт.

На цей час відомі цифри по подібної домовленості лише за 2009 рік і подібна угода, у той час коштувала корпорації добра, близько 82 млн. Доларів. Як бачимо, з часом ціна подібної угоди збільшується, причиною цього Девіт Скотт бачить постійне зростання користувачів пристроїв компанії, особливо з виходом нового iphone.

За даними, якими оперує Скотт, з кожного долара, заробленого Google на рекламі з «яблучних» пристроїв, відраховує Apple 75 центів. На перший погляд, ця угода виглядає невигідною для Google але якщо від неї компанія відмовиться, то виникає потенційна загроза з боку об'єднання компаній Nokia і Microsoft. У смартфонах фінів, пошуковиком за замовчуванням стоїть конкурент Google, Microsoft Bing і саме тому Google не хоче втрачати своє безсомнітельное лідерство на ринку пошукових систем, якщо виправдаються прогнози і частка смартфонів Nokia різко зросте.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора