Apple перемогла в черговому патентному протистоянні

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1792

Американська компанія Apple домоглася накладення заборони на продаж цілої лінійки планшетних ПК і смартфонів Motorola на території Німеччини. Повідомляється, що суд став на бік «яблучної» компанії, оскільки угледів кілька порушень патентів Apple. Мова йде, зокрема, про способи масштабування і скролінгу на сенсорних екранах.

Серед пристроїв, які потрапили під заборону продажів, такі девайси як Motorola Milestone XT720, Motorola Atrix, Motorola Xoom і Motorola Defy. У числі можливих рішень, які запропоновані Motorola - повне припинення продажів зазначених пристроїв або модифікація програмного забезпечення таким чином, щоб не використовувалися технології, запатентовані Apple. Цікаво, що Motorola будує свій захист на зустрічних нападах - вона звинувачує Apple у використанні своїх напрацювань, захищених патентами.

Треба сказати, що чергове патентне протистояння практично нічим не відрізняється від попереднього, в якому брали участь Apple і корейська компанія Samsung. Цю патентну суперечку було завершено в серпні поточного року перемогою Apple. Судом присяжних була встановлена вина Samsung, яка повинна виплатити американській компанії компенсацію в 1.05 млн. доларів. Дане рішення очікує затвердження суддею. Варто відзначити, що патентна політика Apple останнім часом стала вельми жорсткою, причому компанія використовує патенти, як дієвий важіль тиску на конкурентів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора