Apple оновила iOS до версії 6.1.3

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2431

Корпорація Apple, випустивши чергове оновлення операційної системи iOS, ще раз продемонструвала якісну підтримку своїх мобільних пристроїв. Надійність захисту Apple завжди славилася, адже випускаюче оновлення, купертіновці завжди максимально дбали про безпеку користувачів та їхніх даних. Отже, в рамках оновлення, що отримав індекс 6.1.3., було усунуто декілька помилок в системі безпеки операційної системи.

Так, була усунена серйозна помилка, що дозволяла отримувати доступ до збережених в пам'яті пристрою даних, не вводячи при цьому пароль розблокування екрана. Треба зауважити, що з моменту виявлення і визнання компанією Apple даної уразливості пройшло трохи більше місяця, оскільки на момент виходу поновлення 6.1.2. робота над її усуненням ще не була завершена.

Крім того, в рамках останнього оновлення iOS до версії 6.1.3. була усунена ще одна уразливість, що дозволяла проводити Jaikbreak пристроїв Apple за допомогою програми Evasion. Таким чином, власники пристроїв компанії можуть бути впевнені в безпеці використання власних гаджетів.

Нагадаємо, що компанія Apple віддавна бореться з таким явищем, як Jaikbreak, який дозволяє взламувати пристрої iPhone, iPad, iPod та завантажувати на них неліцензійні піратські додатки та різноманітний інший контент. При цьому компанія досі не може усунути усі способи, якими користувачі проводять взлом даної операційної систему, тому про 100% захист наразі сказати не можна.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора