Apple хоче побити рекорд 2014-го року

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 886

Поки ще не почалися продажі нових смартфонів від Apple - iPhone 6s і 6s Plus, а виробник вже робить прогнози щодо того, як вони будуть продаватися. Представники компанії поділилися своїми здогадками з журналістами CNBC.

Звичайно, в будь-якому випадку, всі ці старти продажів поки що йдуть повз нас - Україна не потрапляє в першу хвилю. Правда, є ймовірність, що апарати нам все ж привезуть.

У 2014 році компанія Apple почала продавати apple iphone 6 і iPhone 6 Plus з 19 вересня, і тоді за три дні було реалізовано більше 10 мільйонів смартфонів, що стало вельми вражаючим результатом. Проте цього року Apple припускає, що їй вийде навіть перевершити цей результат. Такі висновки вона робить не так на голому ентузіазмі продати якомога більше, а на підставі попередніх замовлень, за якими у них вже накопичилося досить багато заявок (по всій видимості - явно більше, ніж торік).

Як ви пам'ятаєте, офіційний анонс нових смартфонів стався рівно тиждень тому на спеціальному заході. Старт ж передзамовлень стався 12 вересня, в суботу. Початок продажів планується на 25 вересня - тільки в країнах першої хвилі. Це США, Канада, Великобританія, Німеччина, Франція, Австралія, Нова Зеландія, Гонконг, Китай, Сінгапур, Японія, Пуерто-Ріко.

Нагадаємо, що зовнішній вигляд смартфонів залишився практично таким же, як і в минулому році - хіба що став доступний ще і рожевий колір корпусу. Зате всередині багато чого піддалося змінам. Багато хто називає головним нововведенням 3D Touch - технологію, яка істотно змінила способи взаємодії з сенсорним екраном. Тепер він уміє розпізнавати силу натиснення навіть дає свій тактильний відповідь. Через це смартфон тепер тримається в руках і управляється абсолютно по-новому, і це помітно відразу. Звичайно, все це щастя доступно тільки в середовищі операційної системи iOS 9 і в встановлених програмах, але скоро з'являться і додатки від сторонніх розробників, активно використовують цю функцію.

Що ж, залишається тільки почекати 25 вересня і переконатися, права була Apple у своїх прогнозах чи ні. Ну а поки залишається тільки робити свої припущення.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора