Anonymous запустить власний аналог Wikileaks

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1732

Як повідомив в інтерв'ю для радіостанції Голос Росії представник хакерського угруповання Anonymous, найближчим часом в інтернеті з'явиться аналог Wikileaks. Новий сервіс почне свою роботу в грудні поточного року і отримає назву TYLER. Відомо, що технічно проект буде являти собою спеціальне ПЗ з функцією шифрування даних і передачею інформації по протоколу P2P. За рівнем захищеності TYLER буде знаходитися на одному рівні з BitCoin.

Як заявляє представник хакерського руху, система буде невразлива для атак, а її відключення буде неможливо. Про свої плани щодо запуску TYLER Anomymous заговорили ще навесні поточного року. Нагадаємо, що в цьому місяці Anonymous заявили про свою незгоду з Wikileaks. Ресурс, створений Джуліаном Ассанджем, розмістив банер для залучення пожертвувань. Банер закривав собою матеріали сайту, через що хакерська організація заявила про те, що Wikileaks зрадила свої ідеали. Anonymous заявили, що більше не підтримують ресурс, який став занадто сильно пов'язаний з особистістю його творця.

У відповідь на заяви хакерів Ассандж підкреслив - платити за доступ абсолютно необов'язково необхідно просто розмістити посилання в одній із соцмереж, або ж почекати, поки банер пропаде сам.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора