Android - найпопулярніша операційна система в США

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1513

Найпопулярнішою операційною системою в США стала Android від Google. Зараз частка смартфонів та інших пристроїв на цій операційній системі становить близько 52 відсотків, відразу ж за Google йде компанія Apple зі своєю iOS, якій зараз належить близько 43 відсотків ринку. Іншу ж частину займають менш популярні операційні системи, деякі з яких вже не підтримуються виробниками (наприклад, Symbian, на якій працює безліч пристроїв від компанії Nokia).

Друзі сайту: на сайті http://la-ua.com/kovriki_v_avto.aspx ви можете швидко та просто придбати коврики для вашого авто за найнижчими цінами!

Також, деяка частина ринку дісталася BlackBerry, яка зараз відчуває безліч проблем із завоюванням ринку, а також новому програмному продукту від Microsoft - Windows Phone (поки що «просуванням» цієї операційної системи займається тільки Nokia, інші компанії випустили 1-2 смартфона під управлінням WP і відійшли в стороночку, можливо, деякі з них у найближчі місяці покажуть свої пристрої під управлінням Windows Phone останньої версії - 8, але кардинально це ситуацію не змінить, хоча на 3 місце WP може претендувати сміливо - Microsoft і не з такими ринками справлялася).

Основна проблема у «другорядних» операційних систем - відсутність додатків, а вірніше - бажання у розробників розробляти програми та ігри під дані операційні системи (тут виходить палиця з двома кінцями - поки не буде додатків, не буде і користувачів, а поки не буде користувачів - розробники не почнуть писати програми - боротися з цим можна тільки грошима, що і робить Microsoft, фінансуючи ексклюзиви для своєї мобільної операційки).


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора