Андрій Усачов книги

  • Переглядів: 308

Обережно! Після прочитання цього тексту ви станете фанатом літератури для дітей. Точніше, шанувальником автора тієї літератури. Батьки читають його книжки дітям перед сном, його пісні юнаки грають на гітарах, а радіопередачі слухають люди усіх поколінь. Драматург, телеведучий, музикант, сценарист, він знаний ще й завдяки просвітницькій діяльності. Знайомтесь — Андрій Усачов.

Геніальний і щасливий

Коротка інформація: перші рими Андрій Усачов складав для шкільного музичного гурту, у двадцять сім років написав перші прозаїчні рядки для дітей та продовжує робити це й дотепер. Про маленьких читачів він каже так: «Я віддаю перевагу дітям щасливим, а не геніальним на всю голову».

Споконвіку було Слово

Андрію Усачову достатньо одного акорду (не тільки музичного) — дотепної поради, анекдоту чи жарту, щоб зворушити людські серця. Борець за якість дитячої літератури, Андрій Усачов радить батьками сумлінно вибирати книжки, бо свідомість та підсвідомість малят має «накопичувальний ефект». Ви формуєте погляди дитини через оповідання, казки, життєві історії тощо. Тому ми пропонуємо вам такі збірки письменника:

Андрія Усачова купити книги легко на сайті видавництва. Спеціально для пошуку продукції ліворуч розташована зручна навігація. Ви заповнюєте розділи, знаходите необхідну літературу та замовляєте. Це так само легко, як і письменникові шукати персонажів для оповідань. Автор знаходить героїв серед представників тваринного, рослинного та навіть фантастичного світів. «Знаменита собачка Соня» подобається дітям, бо полюбляє відкриття, яскраві враження та через дослідження навчається нового: ловити рибу, розмовляти, вітатись, читати книги та багато чому іншому.

Видавництво друкує збірки про собачку Соню обома мовами (українською та російською), ще й у двох варіантах: з різними малюнками. Придивіться до книг Андрія Усачова видавництва Школа:

  • Тверда обкладинка. Міцні палітурки захищають видання від бруду, деформації та пошкоджень. Картонний каркас не порветься, не буде гнутися та збереже сторінки цілими.

  • Ілюстрації. До кожної сюжетної ситуації художник дібрав дотепні малюнки. Дітям вони дуже подобаються завдяки яскравості, змістовності, привабливості.

  • Висновки. Цю «опцію» книжок найбільше цінують батьки. Оповідання висвітлюють моральні, етичні, поведінкові аспекти нашого життя, а в кінці кожної розповіді — логічний підсумок.

  • Вага та розмір. Збірка історій про собачку Соню не займає багато місця — зручно брати на прогулянку, в школу та читати у транспорті.

Книги Андрія Усачова купити можна на офіційному сайті видавництва Школа. Якщо Харків від вас далеко, завітайте до книжкових крамниць вашого міста та до офіційних представників Видавничого дому «Школа». Андрій Усачов дарує веселі історії дітям, тож нехай навзаєм за це він отримує посмішки задоволених читачів!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора