Аналітики: вартість сервісу Twitter складає 11 млрд. доларів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1507

За даними видання Forbes, фахівці інвестиційної компанії Greencrest Capital оцінили популярний сервіс Twitter в 11 млрд. Макс Вольф, аналітик інвестфонду, уточнив фактори, які вплинули на зростання вартості компанії. Нагадаємо, що влітку 2011 року ринкова вартість сервісу мікроблогів становила всього 8 млрд. доларів.

Перш за все, стверджує Вольф, у Twitter з'явилися нові механізми та інструменти монетизації. Крім того, суттєво зросла кількість користувачів сервісу. Також свою роль зіграли чутки про те, що Twitter може купити компанія Тіма Кука. У той же час, глава Твіттер Дік Костоло восени поточного року публічно заявив про те, що вихід сервісу на біржу поки не планується.

Найбільший у світі сервіс мікроблогів розпочав свою роботу 7 років тому. До кінця 2010 року компанію оцінювали вже у 3.7 млрд. доларів (саме таким виявився розмір інвестицій, залучених керівництвом Twitter. Влітку минулого року аналітики з eMarketer зробили досить сміливий прогноз - на їхню думку, вже в 2014 році доходи сервісу від демонстрації реклами подолають поріг в 1 млрд. доларів. Враховуючи поточний рівень капіталізації, швидше за все, прогноз занадто оптимістичний, хоча тенденція стрімкого зростання - у наявності.

Друзі сайту: вас може зацікавити відповідь на питання "які ціни на чоловічі вишиванки?", тож завітайте на сайт, де ви зможете купити чоловічі вишиванки за вигідними цінами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора