Аналітики: сервіс GetTaxi володіє величезним потенціалом

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1478

Інформаційні технології продовжують стрімку експансію в усі області бізнесу. Не є винятком і сегмент послуг, зокрема, служби таксі. Популярність запущеного в Санкт-Петербурзі три тижні тому мобільного сервісу GetTaxi стрімко зростає.

 

Нагадаємо, що в Москві сервіс працює з весни поточного року. Перевагами системи користуються все більше і більше петербуржців. Висока швидкість подачі автомобіля, можливість в онлайн-режимі відслідковувати наближення таксі, строгий відбір кандидатів для співпраці з GetTaxi і їх висока мотивація роблять цей сервіс вкрай затребуваним. Враховуючи складну дорожню ситуацію у великих російських містах, визначальним чинником є ​​саме швидкість подачі, а автомобілі, замовлені через GetTaxi, прибувають всього через кілька хвилин після оформлення замовлення.

На думку аналітиків, успішний старт послуги в обох столицях увазі подальше поширення GetTaxi по всій території Росії. Треба сказати, що мобільний додаток GetTaxi вже заслужив статус одного з найпопулярніших сервісів для пристроїв під управлінням iOS і Android. В Ізраїлі популярність GetTaxi навіть вище, ніж у офіційного клієнта VOIP-сервісу Skype. Сьогодні GetTaxi успішно працює на ринку США, Англії, Ізраїлю і Росія. У найближчому майбутньому компанія вийде на транспортні ринки Франції, Іспанії, Італії та Німеччини. Вже зараз з GetTaxi тісно співпрацюють 480 компаній, серед яких такі гіганти, як ICQ, Delloite, Google, BBDO, Marriott, Disney, Warner Music, Hilton і Radisson.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора