Amazon купує фірму Kiva Systems

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2090

Світовий лідер серед інтернет-магазинів Amazon офіційно оголосив про покупку компанії Kiva Systems, що спеціалізується на створенні та виробництві автоматизованих роботів для сортування та транспортування товарів всередині складських приміщень.

Kiva Systems випускає автомати двох моделей - для переміщення вантажів, вага яких не перевищує 450 кг, і для переміщення вантажів, вага яких не перевищує 1350 кг. В роботах застосовується спеціальна камера, яка здійснює навігацію за допомогою зчитування розташованих на підлозі приміщень міток. Інстальований в машини бездротовий зв'язок забезпечує обмін даними з серверами.

Сума операції з придбання компанією Amazon фірми Kiva Systems складе 775 млн. доларів. Остаточний перехід права власності відбудеться у другому кварталі поточного року, після того, як будуть отримані всі необхідні дозвільні документи з органів нагляду. Метою даного придбання є оптимізація та підвищення ефективності роботи на складах інтернет-магазину. Нагадаємо, що виручка інтернет-магазину Amazon за минулий рік склала 48,08 млрд. доларів, що на 41% більше, ніж у попередньому, 2010 році.

Друзі сайту: канал онлайн


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора