Акустична підвісна стеля: що вона собою являє?

  • Переглядів: 270


Високий рівень шуму в приміщенні часто є фактором, який дратує і заважає роботі. Одним із способів боротьби з цим неприємним явищем стала підвісна акустична стеля. Її монтаж нескладний, а ефективність застосування такого рішення дуже висока.
 
 

Що собою являють такі конструкції?


Насправді все гранично просто - система складається з декількох компонентів, які разом підвищують акустичний комфорт в приміщенні. Вони монтуються на підвісний каркас, за що і отримали назву «підвісні акустичні стелі».

Для каркаса використовується спеціальний металевий профіль, який прикріплюється до базового перекриття. На нього щільно укладаються або прикріплюються зовнішні деталі (плити), зроблені з особливого матеріалу. Він перешкоджає поширенню звукових коливань.

Звукова хвиля, стикаючись з площиною такого покриття, частково відбивається назад, а частково поглинається, перетворюючись в теплову енергію.

Матеріали для плит таких стель, використовуються найрізноманітніші. Лідирують тут скловолокно та мінеральні волокна. З лицьового боку такі плити можуть мати забарвлену поверхню. Інший варіант оформлення представлений у вигляді панелей, покритих спеціальною плівкою, яка поліпшує характеристики покриття.

Переваги

Варто зазначити, що акустичні підвісні стелі володіють не тільки відмінними показники ізоляції від небажаного шуму. Деякі інші характеристики теж будуть дуже важливими:

  1. Можливість приховати всі елементи проводки або вентиляційні канали.
  2. Швидкість і простота установки.
  3. Хороший зовнішній вигляд і можливість вибору підходящого оформлення.
  4. Невелика вага конструкції.
  5. Хороші показники протипожежної безпеки.
  6. Водостійкість.
  7. Підвищення теплозбереження в кімнаті або приміщенні.

З огляду на ці додаткові бонуси, можна всерйоз задуматися про те, щоб змонтувати щось подібне і в своєму будинку. Варто зазначити, що підвісні стелі такого типу вирішують відразу кілька завдань, а це - економічно вигідно.

Ринок матеріалів, які можна використовувати для спорудження акустичних стель, досить великий. В інтернет-магазині stroyopt.com.ua можна вибирати не тільки виробника, але, і матеріал, з якого буде виготовлена ​​стеля.

З урахуванням вартості самих матеріалів і простоти монтажу, підвісна акустична стеля стане одним з найбільш універсальних рішень в оформленні. Одночасно можна вирішити два завдання - красиво оформить стельову поверхню і отримати захист про небажаного шуму.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора