7 причин для придбання робота-пилососа

  • Переглядів: 335

Роботи-пилососи вже давно перестали бути фантастикою в дусі класичних письменників минулих років. Ці пристрої прижилися в багатьох будинках і викликають вже не здивування, а непідробний інтерес. Роботи-помічники розроблені спеціально для того, щоб ви могли довірити їм домашні клопоти і проводити свій вільний час за улюбленою справою. У чому ж переваги цих пристроїв?

Головні плюси автоматичного прибиральника:
1. Процес збирання повністю автоматизований: робот пилосос https://hoverboard.com.ua/smart_home/pilesos/ibot_vac/plus/ буде наводити порядок, не потребуючи втручання людини.

2. Маса вільного часу. Ви задаєте пристрою час прибирання за графіком і більше не турбуєтеся про наведення чистоти. Розумний помічник все зробить за вас!

3. Ретельність прибирання. Робот пройдеться по поверхні не менше п'яти разів, щоб не залишити жодного пропущеного ділянки.

4. Якщо у вас є домашні тварини, робот-пилосос стане справжнім порятунком. Ви навряд чи зможете так само акуратно зібрати шерсть за допомогою ручного пилососа.

5. Режим інтенсивної прибирання на обмеженій площі допоможе вам позбавитися від розсипаної крупи, цукру або крихт від печива.

6. Порятунок для алергіків. Робот збирає навіть найдрібніші частинки пилу, роблячи не тільки підлогу, а й повітря в будинку чистішим.

7. На відміну від ручного пилососа, автоматичний робот набагато більш компактний і маневрений. Він зможе дістатися до найвіддаленіших куточків вашої квартири.

За час свого існування роботи-пилососи отримали безліч позитивних відгуків. Ці пристрої дійсно дуже розумні. Вони ніколи не загубляться в просторі квартири, не наткнуться на стіну і не впадуть зі сходів. Завдяки численним датчикам ваш маленький помічник буде орієнтуватися з небувалою легкістю, забираючись в важкодоступні місця і самостійно повертаючись на зарядну базу.

Кому це потрібно
Робот-пилосос може стати незамінним помічником в будь-якій квартирі, він без сумніву стане в нагоді:

• Жінкам
Будь-яка господиня буде рада позбавитися від громіздкого ручного пилососа, а разом з ним і від обтяжують обов'язки по прибиранню статі.

• Холостякам
Тепер можна насолоджуватися життям в повній мірі. Чистота і порядок запанують в квартирі навіть самого ледачого чоловіка.

• Любителям тварин
Більше ніякої шерсті на килимах І оце простирадло. Все сяє чистотою.

• Господарям котеджів і дач
Двоповерховий котедж для робота не проблема. Датчики не дадуть пристрою впасти зі сходів, а значний запас енергії дозволить прибрати будинок великої площі.

• Власникам басейнів
Спеціальні моделі роботів допоможуть вам привести в порядок басейн будь-яких розмірів. Вони будуть чистити не тільки дно, але і стінки резервуара. Результат вам сподобається!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора