21-е оновлення сервісу Гугл Панда

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1092

Вийшов новий апдейт для GooglePanda- це вже двадцять перша за рахунком модифікація. Керівника відділу, який займається завданнями пошукового просування-Media, звуть Олексій Елфимов, і він погодився прокоментувати для журналістів новину про те, що алгоритм під назвою «Гугл Панда» був оновлений в черговий раз.

 

Вас може зацікавити якісне та швидке создание сайтов для вас чи вашого бізнесу за доступними цінами!

Олексій прокоментував подію таким чином, він сказав про неможливість висловлюватися від імені всіх «сеошних» фахівців. Але при цьому Елфимов зазначив, що все завжди залежить від поставлених цілей для кожного конкретного проекту. І якщо усереднити спостереження фахівців, то за великим рахунком трафік, що проходить через пошукову машину Гугла, значно знизився, особливо у сфері комерційних питань.

А введення останньої версії оновлень зіграло позитивну роль в процесі відновлення приросту трафіку. У деяких спеціалістів одразу з'явилися питання щодо того, чи варто хвилюватися і стежити за подальшими оновленнями всіх алгоритмів від компанії-гіганта Гугл ... Взагалі розумне питання, відповідь - безперечно варто. Через компанію Гугл проходить хороший потік трафіку - а, отже, і робляться гідні продажі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора