Різне

Uncategorised

Регистрация кредитного союза

написав Владислав Мислінський

Кредитный союз является финансовой компанией, которая по своей сути – это неприбыльная организация, созданная ее членами для предоставления денежных услуг всем членам этого союза. А неприбыльность такой организации объясняется направленностью ее деятельности на удовлетворение потребностей в процессе кредитовании либо размещения вкладов всех ее членов, но не на получение какой-либо прибыли. Первичные члены кредитного союза и все те, кто собираются вступить в такое объединение – это клиенты кредитной группы.

Что делать, если потерял карточку ПриватБанка

написав Владислав Мислінський

Сегодня карты ПриватБанка есть у более чем половины всех жителей нашей страны. Это крупнейший банк, отделения и банкоматы которого встречаются на каждом углу, что, бесспорно, очень удобно. Однако этот факт никак не страхует от того, что пластиковая карточка банка может потеряться, испортиться или же ее украдут.

Показання та протипоказання для аборту

написав Владислав Мислінський

Медичний аборт - це переривання небажаної вагітності різними способами і на різних термінах. Будь-який з варіантів аборту несе негативні наслідки для здоров'я і психіки жінки, але часом ця процедур необхідна. Навпаки, бувають випадки, коли будь-який гінеколог відмовиться робити аборт, навіть за великі гроші. У цій статті ми розглянемо об'єктивні показання та протипоказання до виконання аборту.

Зцілення від алкоголізму - чи існує, і що під цим розуміти?

написав Владислав Мислінський

Зцілення від алкоголізму в розумінні практично всіх людей означає: повністю позбутися, вилікуватися від алкогольної залежності. До того ж більшість залежних від спиртного людей вважають, що в результаті лікування вони зможуть пити, як все, так як навчаться контролювати кількість уживаного спиртного. Чи так це, і чи існує зцілення при алкоголізмі, про це ми і поговоримо в нашій статті.

Доставка квітів для близької людини – вдале рішення

написав Владислав Мислінський

Квіти в подарунок отримувати завжди приємно. Свіжий, духмяний, гарний букет в будь-який час стає приводом яскравих емоцій: радості, захоплення, задоволення. Красиві квіти обов'язково викликають посмішки, стають до вподоби всім жінкам без винятку, а також багатьом чоловікам. Замовлена доставка букетів буде доречною в самих різних випадках: з приводу Дня Народження, іменин, ювілею, 8 Березня, професійних свят. За допомогою квітів є нагода освідчитись в коханні, продемонструвати ніжність, пристрасть, обожнювання, повагу.

Штукатурка в строительном деле

написав Владислав Мислінський

применяется для выравнивания поверхности стен, при необходимости, помогает придать поверхности желаемый рельеф. Обрела штукатурка такую популярность, в первую очередь, благодаря тому, что с ней легко работать. В составе данного отделочного материала присутствуют только натуральные ингредиенты.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора