Різне

Uncategorised

Особливості комп'ютерних ігор: плюси та мінуси

написав Владислав Мислінський

Вважається, що сучасні діти багато часу проводять сидять за комп'ютером. Так чи так це насправді? Стало відомо, що не тільки діти захоплюються комп'ютерними та азартними іграми. Фахівці провели дослідження. Результати вийшли дуже цікавими. Виявляється, тільки 15% з любителів ігор є школярами і студентами. Інша частина - дорослі, 42% з яких мають вищу освіту, що є частими відвідувачами гральних клубів, списочок яких можна знайти на сайті бездепов.нет. Причому найбільший інтерес до ігор виявлено серед офісних працівників: 15% з них - геймери. Серед пенсіонерів виявилося 11% геймерів.

Критерии выбора обуви для детей

написав Владислав Мислінський

Собираясь приобрести детскую обувь, всегда нужно прислушиваться к советам от специалистов и полагаться, конечно же, на свой личный вкус и предпочтения. Если сделать выбор неправильно, есть риск не только разочаровать малыша, но и при этом существенно ухудшить состояние и здоровье ног ребенка.

Как выбрать бойлер в Днепре

написав Владислав Мислінський

Покупка бойлера – всегда ответственный и непростой шаг, к которому следует тщательно подготовиться. Выбирая ту или иную модель водонагревателя, следует понимать, кем, как и когда она будет применяться. Давайте разберемся, на какие параметры следует обращать внимание выбирая бойлер.

Вибираємо ювелірні вироби з діамантами

написав Владислав Мислінський

З давніх часів не було нічого прекраснішого і витонченішою ювелірних прикрас з діамантами. Про них написано багато легенд, їх наділяють різними символами і таємницями. Важко знайти хоч одну жінку, яка змогла б встояти перед неймовірною красою і властивостями діаманта, що вабить, наче магніт своїми таємницями.

Навчання в польських коледжах та ВНЗ: як можна вступити?

написав Владислав Мислінський

Прекрасна можливість для сучасної молоді, щоб реалізувати себе – це спробувати свої сили та поїхати витися за кордон. На сьогоднішній день така практика стала дуже популярною. Зазвичай, більшість молоді обирає коледжі та університети Варшави, Кракова, Вроцлава, Любліна та інших польських міст.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора