Різне

Uncategorised

Як вибрати нержавіючі труби?

написав Владислав Мислінський

Подальше застосування тієї чи іншої труби визначається методами її виробництва і технологією зварювання. У промисловому середовищі найпопулярнішими є електродугове зварювання (TIG) і високочастотне зварювання (HF). У більшості випадків найслабшим місцем елемента або конструкції є її шов, тому від міцності шва залежить, наскільки надійною буде та чи інша труба. Так, наприклад, вироби, твір із застосуванням високочастотного зварювання, заборонено використовувати в трубопроводах і роботах з великим тиском. Труби нержавіючі КТ-сталь можна знайти в обох варіантах зварювання.

Де використовується світлодіодна панель?

написав Владислав Мислінський

Ринок освітлювальних пристроїв багатий на різноманітні варіанти і форми виконання. Світлодіодна панель вважається одним з тих варіантів, які встановлюються разом з підвісними стелями або відмінно поєднуються з невисокими кімнатами. Товщина пристрою становить від 1 см, що робить їх максимально прийнятними для створення певних ефектів підсвічування.

Чим відрізняються комп'ютерні столи

написав Владислав Мислінський

Ще зовсім недавно ми не знали, що таке комп'ютери, а сьогодні вже випускається спеціальна меблі для зручності роботи перед ними. Полички, скриньки, виступи для розміщення додаткових аксесуарів і шнурів, подовжувачів і тому подібних речей роблять столи для комп'ютерів функціональними, а роботу за ними - максимально комфортною.

Багет в інтер'єрі

написав Владислав Мислінський

«Немає місця миліше рідного дому». Ці слова належать Марку Туллій Цицерону. І сперечатися з великим мудрецем, що жив в Стародавньому Римі, мабуть, не має сенсу. Їх варто лише підкріплювати - робити своє житло ще краше! І в цьому вам може допомогти одне просте рішення, яке пропонують багетні майстерні. Воно відмінним чином здатне підкреслити практично кожен предмет, що знаходиться у вашому просторі. Мова про оформлення багетом. Цікаво дізнатися, як? Почніть з наших нотаток і продовжите самостійно - гортаючи Фотодобірки по темі і втілюючи ідеї у власному житлі.

Почему женские кроссовки Fila такие популярные?

написав Владислав Мислінський

Бренд Fila заслужил популярность за счет непревзойденного качества своей обуви. За 100 лет своего существования компания произвела огромное количество моделей, и во многом стала законодателем спортивного стиля. Особенно трепетно к такому товару относятся представительницы прекрасной половины человечества, поскольку кроссовки Fila сочетают в себе удобство, надежность, а также неповторимые визуальные характеристики. 

Як вибрати люстру: практичні поради

написав Владислав Мислінський

Мрія будь-якої сім'ї - це власний будинок або квартира, комфортне місце, де можна виконати всі для себе, слідуючи власним бажанням і уподобанням смаку.

Як вибрати тактичну ручку?

написав Владислав Мислінський

Точно не відомо, хто придумав настільки мініатюрне знаряддя самозахисту. Тактичні ручки набули поширення по всьому світу через двох моментів, по-перше, через незвичайного вигляду виробу, по-друге, через хорошу маркетингової компанії виробників тактичних ручок, які постійно вказували на багатофункціональність даного предмета.

Різновиди і відмінності строп

написав Владислав Мислінський

Для підйому і переміщення вантажів використовуються спеціальні пристосування - стропи. Їх виготовляють з ланцюгів, канатів (тросів). Головне завдання пристосування - якісна фіксація вантажу, з яким необхідно працювати. Також слід забезпечити безпеку працюючих і збереження переміщуваного об'єкта.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора