Різне

Uncategorised

Скульптура – удивительное искусство, не теряющее актуальности

написав Владислав Мислінський

С древних времен люди стараются воплощать свое виденье мира в различных сферах искусства: пишут картины, сочиняют прекрасные музыкальные композиции, создают скульптуры. Последний вид искусства зародился еще до нашей эры. Исходя из данных, полученных учеными во время археологических раскопок, первые скульптурные образцы, пускай и достаточно примитивные, появились в первобытную эпоху.

Як правильно вибрати феєрверк

написав Владислав Мислінський

Найважливіше, мабуть, вибрати якісний салют. Це допоможе провести шоу безпечно і динамічно. Купувати феєрверк потрібно тільки в спеціалізованих магазинах, що мають спеціальну ліцензію на торгівлю цим видом розваг. При покупці уважно огляньте упаковку. На ній не повинно бути ніяких пошкоджень і промоклих ділянок. Також на упаковці обов'язково вказується дата виробництва, термін придатності, виробник і інструкція із застосування. Ознайомитися з основними вимогами безпеки при роботі з піротехнікою, Ви можете в окремій статті.

Плюси розвиваючих іграшок

написав Владислав Мислінський

Усі батьки хочуть, щоб його дитина пережила своє дитинство безтурботно і, одночасно, розвивав знання і різноманітні навички. Як виявляється, наші діти найбільше і охочіше навчаються через гру. Тоді дуже легко запам'ятовують, виробляють в собі деякі позитивні рефлекси, і, одночасно, мають багато радості. Так що подарувати хлопчикові варто такі іграшки, які впливають не тільки на розвиток психіки вашої дитини, але також на емоційні, фізичні та ручні навички. Для цього дуже можуть стати в нагоді розвиваючі іграшки.

Вибираємо кондиціонер в квартиру

написав Владислав Мислінський

Сучасне, а головне комфортне житло неможливо уявити без кліматичної установки, яка забезпечує необхідну температуру повітря в приміщення будинку або квартири. У профільних організаціях вам можуть запропонувати побутові моделі кондиціонерів двох основних типів:

Що необхідно знати про кредит під заставу автомобіля?

написав Владислав Мислінський

У житті трапляються різні проблеми, і буває так, що терміново потрібні гроші. І не для того, щоб сплатити комунальні послуги, а на більш серйозна справа. Тому і сума грошей повинна бути солідною. І один з варіантів вирішити таке питання - це взяти кредит під заставу автомобіля. Для цього можна звернутися в фінансову компанію або в солідний автоломбард. Що ж необхідно знати про цю послугу, в чому її переваги і недоліки?

Ловля риби кастинговою сіткою

написав Владислав Мислінський

Кастингові, або, як її ще називають, накидна мережа, вважається однією з найефективніших снастей для лову риби. За допомогою всього лише одного помаху в воду опускається сітка, покриваючи собою певну площу. Через кілька хвилин вже можна бути з уловом.

Путівки в Шахтар: цікава пропозиція для тих, хто вирушає до Трускавця

написав Владислав Мислінський

путівки в шахтарВже дуже близько новий літній сезон, а це означає, що час подумати про літню відпустку. Де її провести? З ким? Зупинити свій вибір на іноземних курортах чи віддати перевагу відпочинку в Україні? Відповідь на ці питання багато в чому залежить від того, які цілі Ви переслідуєте, плануючи відпустку. Якщо для Вас важливо не тільки відпочити, а й поправити стан власного здоров'я, то ідеальним варіантом для проведення відпустки стане курорт в західній частині України - Трускавець. Бальнеологічний курорт не потребує реклами. Про цілющі властивості мінеральних вод говорили і говорять уже багато сотень років. Трускавець прекрасно підійде людям із захворюваннями нирок, печінки, урологічними чоловічими хворобами. А тиша і спокій сприятливо впливають на нервову систему, допомагають абстрагуватися від щоденних турбот.

Технология строительства дома из сип панелей: в чем особенность

написав Владислав Мислінський

Словосочетание «канадский дом» слышал, пожалуй, каждый. Компании, специализирующиеся на таких постройках, появились в Украине сравнительно недавно, поэтому сип-панельное жилье у нас распространено чуть меньше, нежели заграницей, и многие не знают, что же это такое. Вокруг канадских построек существует масса мифов: мол, дома такие «на один год», постройка будет совершенно ненадежной, лучше выбирать кирпич и так далее. На самом деле, все обстоит наоборот: здания из сип-панелей обладают высокой прочностью (иначе их бы не строили в сейсмически активной Японии), хорошо сохраняют тепло (иначе от них отказались бы финны), десятилетиями не требуют ремонта, ведь в таких домах живут поколения канадцев.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора