Різне

Uncategorised

Секреты погружения и плюсы полнолицевой маски

написав Владислав Мислінський

Водный вид спорта, который подразумевает использование всего лишь трубки и маски, называется снорклинг. Он стал невероятно популярным в последнее время, ведь чтобы наблюдать за красотой подводного мира не требуется больших затрат на снаряжение. Как правильно погружаться воду новичку? На какие маски стоит обратить свое внимание?

Тонкощі вибору шпалер для передпокою і коридору

написав Владислав Мислінський

Грамотне оформлення передпокою допоможе створити затишну атмосферу. Вибір матеріалів, стилю оформлення і тонкощі проведення робіт розглянуті в даній статті.

Французькі Альпи: особливості відпочинку

написав Владислав Мислінський

Гірські лижі - один з найпопулярніших видів активного відпочинку останніх десятиліть. Родом зі скандинавських країн, цей вид спортивного навантаження сьогодні настільки поширений по всьому світу, що вважається загальнолюдським надбанням. Наприклад, одна з провідних шкіл гірськолижного спорту розташована не на самій півночі Європи, а у Французьких Альпах.

М'яка покрівля: особливості

написав Владислав Мислінський

Основна частина м'якої покрівлі здійснюється у вигляді рулонів або гонту (листів). Їх найчастіше використовують для покриття плоских або скатних покрівель з невеликим ухилом. Матеріал відрізняється своїми позитивними характеристиками, такими як безшумність, властивості гідроізоляції, невелика вага і низька вартість. Їх легко монтувати. Дешеві матеріали прослужать до 10 років, а вироби дорожче здатні витримати термін експлуатації в 25-30 років. Але, все залежить від того, як правильно укласти матеріал.

Як вибрати деталі для Фольксваген

написав Владислав Мислінський

Треба розуміти, що при експлуатації Вашого Volkswagen рано чи пізно настане пора міняти запасні частини. В першу чергу заміні підлягають витратні матеріали, на першому технічному обслуговуванні, незалежно від того, чи будете ви проводити його в офіційного дилера або ж зверніться в більш простий сертифікований сервіс, мінімальним набором для його проходження будуть масло, масляний фільтр і салонний.

Як ліпнина з гіпсу застосовується в сучасному інтер'єрі

написав Владислав Мислінський

Ліпнина з гіпсу широко використовувалася ще за часів стародавньої Греції. Гіпсові вироби застосовувалися в обробці інтер'єрів, фасадів, а також в якості барельєфів, скульптур і не тільки.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора