Різне

Uncategorised

Імплантація зубів: що потрібно знати?

написав Владислав Мислінський

Якщо вірити статистиці, то більше половини мостовидних протезів з часом вимагають повної реставрації або заміни. Середній термін служби таких конструкцій становить 5 років. «Що ж далі?» - запитаєте Ви. Опорні зуби, за які був закріплений протез, швидше за все, необхідно буде обточувати знову або задіяти інші, щоб забезпечити надійну опору протезу. Перспектива не дуже приємна. Чи є альтернатива? Є! Імплантація.

Міні-трактор - що це?

написав Владислав Мислінський

Офіційного поняття «міні-трактор» немає. Є офіційна класифікація самохідних машин, згідно з якою під поняття «міні-трактор» найбільше потрапляють самохідні машини категорії «В» - гусеничні і колісні самохідні пристрою, які мають двигун з потужністю менше 27,5 кВт (37,4 к.с.).

Аренда жилья в Ровно: проводим мониторинг рынка недвижимости

написав Владислав Мислінський

С чего начинается самостоятельная жизнь? С ухода из родительского дома – теперь человеку предстоит вить собственное семейное гнездышко. Вот только где найти место для него? Идеальным вариантом будет покупка квартиры. Конечно, не всем по карману такой ход, ведь даже в Ровно цена на квадратный метр довольно высокая на данный момент. Так, по статистическим данным, предоставленными местными риэлтерскими агентствами, средняя стоимость на квадратный метр достигает 15 196 грн.

Переваги покупки квартири в сучасній новобудові

написав Владислав Мислінський

Придбання житла на вторинному ринку нерухомості обходиться дорожче, в порівнянні з покупкою квартири в новобудові. Вартість «вторинки» падає дуже повільно. До того ж, не можна нехтувати тим фактом, що на вторинному ринку більше 60% квартир знаходяться в «зношеному» стані. Беручи до уваги все це, більшість віддає перевагу житлу в новобудові. Таке рішення має безліч переваг.

Упаковка товару, як реклама

написав Владислав Мислінський

Будь-який товар для споживача починається з упаковки, і вона ж часто грає вирішальну роль при ухваленні рішення про покупку.

Основные ошибки при продвижении сайтов

написав Владислав Мислінський

Раскрутка сайта в интернете обычно включает в себя контекстную рекламу, SEO-продвижение и рекламу в поисковиках. На последнем пункте следует остановиться и изучить его немного тщательнее. Как известно, каждый поисковик обладает собственными ограничениями, налагаемыми на работу сайтов, за которые могут владельцев ресурсов наказать.

Поїздка на море автобусом: корисні поради

написав Владислав Мислінський

Автобусні перевезення - це зручний і доступний спосіб опинитися на мальовничому пляжі безпечно і в короткі терміни. Подорожі на автобусі не втрачають своєї популярності і залишаються одним з найбільш затребуваних способів подорожі.

Корисні поради щодо вибору світлодіодних ламп

написав Владислав Мислінський

На сьогоднішній день світлодіодні лампи користуються чималою популярністю. Проте вибрати їх буває досить складно. Причиною тому є значний асортимент даної продукції. На що варто звертати увагу і як зробити правильний вибір?


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора