Різне

Uncategorised

Для тих хто хоче відкрити власну справу

написав Владислав Мислінський

Більшість наших співвітчизників задавали собі це питання. Кожен з нас знає чимало людей, кому це вдалося, тих, хто, почавши свій бізнес з нуля, досяг певних успіхів. Але чи всі можуть наслідувати їхній приклад? Адже для успішного старту, крім початкового капіталу, потрібні знання, досвід, практичні навички. Історія знає чимало прикладів, і статистика тому підтвердження, що чимало засновників всесвітньо відомих компаній починали свій бізнес, не маючи стартового капіталу і навіть практичного досвіду. У чому ж секрет їхнього успіху? З чого вони починали?

Александр Герчик и Горцев Владимир - публичность в трейдинге

написав Владислав Мислінський

Где найти успешных трейдеров, чтобы у них поучиться? Дорого ли стоит обучение у настоящих профессионалов финансового рынка? Найти своего гуру и стать успешным спекулянтом мечтают многие люди, но легко ли это сделать, давайте разбираться.

Як вибрати дійсно хороший смартфон?

написав Владислав Мислінський

90% людей всього світу мають потребу в гарному смартфоні, але зовсім невелика частина знають, як правильно його вибрати. Насправді, найголовніше - це знати, що саме необхідно особисто для себе, а виходячи з цього вже підбирати смартфон.

Меблева фурнітура: особливості

написав Владислав Мислінський

Фурнітура - важлива складова сучасних меблів, що надає безпосередній вплив на міцність і функціональність всієї конструкції. Сучасне виробництво фурнітури і комплектуючих для меблів постійно вдосконалює технології, розширюючи асортимент меблів. За рахунок цього конструктори знаходять все більш нові сполуки, і підбирають або розробляють комплектуючі для неї.

Склопластик: особливості та переваги

написав Владислав Мислінський

Будь-який будинок стає набагато цікавіше і красивіше, якщо його дизайн і архітектура, продумані і зроблені якісно. Для створення незвичайного дизайну використовують склопластик, завдяки якому, можна створювати незвичайні скульптури, візерунки, і в цілому, інтер'єр і екстер'єр будівлі буде виглядати максимально красиво і дорого з ним.

МСФЗ: особливості

написав Владислав Мислінський

Міжнародні Стандарти Фінансової Звітності (МСФЗ) - від англомовного International Financial Reporting Standards (IFRS). МСФЗ також часто називають IAS - International Accounting Standards, або Міжнародні Стандарти Бухгалтерського Обліку (МСБО). Незважаючи на те, що терміни IAS та IFRS зазвичай використовуються як рівнозначні, між ними є відмінності.

Очевидні переваги ринку Форекс

написав Владислав Мислінський

На сьогоднішній день саме ринок Форекс можна вважати одним з найбільш швидко розвиваються серед всіх наявних фінансових ринків. Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію або прийняти участь в торгах, то рекомендуємо пошукати відповідну інформацію в мережі. Ринок Форекс відрізняється наявністю ряду переваг, що робить його дуже популярним серед трейдерів. І так, які ж переваги є у цього ринку?

В каких местах набивают татуировки

написав Владислав Мислінський

Обычно человек вначале решает, что хочет иметь татуировку, а уже потом задумывается о ее значении и месте расположения на теле. Чтобы не пожалеть о своем поступке в будущем лучше предварительно обсудить свой будущий рисунок вместе с профессионалом, который видит тело клиента, как полотно. При этом учитываются социальное положение клиента, планы на будущее и предпочтения. Это необходимо, чтобы в будущем не пришлось выводить тату или прятать его под одеждой.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора