Різне

Uncategorised

Що таке Форекс, в чому його переваги

написав Владислав Мислінський

Валютний ринок Форекс популярний по всьому світі і вважається найоптимальнішим варіантом для ведення торгів на біржі. Але реклама не завжди правдива. Дуже не бажано розбиратися у всіх тонкощах торгів самостійно, а тим більше без певних навичок вкладати кошти. Це буде марною тратою грошей. Так, кожна людина може стати трейдером на ринку, незалежно від країни і національності.

Кранові тролеї: навіщо потрібні

написав Владислав Мислінський

Компанія «ПТЕ» спеціалізується на виробництві і розробці кранових тролеїв і необхідних комплектуючих для подачі енергії. Використовуючи передові і сучасні технології, вся продукція, що випускається відповідає високій якості і спрощує робочі процеси з використанням складних пристроїв.

Проблема антисемітизму

написав Владислав Мислінський

Доповідь про рівень антисемітизму в світі за 2016 рік (такий щорічно готує Центр Кантора з вивчення сучасного європейського єврейства) показав на перший погляд різке падіння антисемітських інцидентів практично у всіх країнах. Як підкреслив в ході презентації результатів дослідження сам В'ячеслав Моше Кантор, до зростання антисемітизму НЕ привів і зростання міграції в країни Євросоюзу, чого побоювалися багато експертів, оскільки більшість іммігрантів - вихідці з традиційно «антиєврейських» країн.

Иностранные лотереи

написав Владислав Мислінський

Иностранные лотереи – шанс стать владельцем огромного богатства.

Конский волос как наполнитель матрасов

написав Владислав Мислінський

Еще чуть более века назад увидеть на улицах любого города лошадь не было чем-то удивительным или экстраординарным. Сегодня, конечно, просто так это животное уже не встретишь. Но, тем не менее, некоторые материалы коневодства по-прежнему популярны, в частности, конский волос. Только он значительно вырос в цене по сравнению с прежними временами.

Секрети вибору колірних рішень для інтер'єру квартири

написав Владислав Мислінський

Правильно використовувати колірну гаму для оформлення інтер'єру - це ціла наука. Досвідчений дизайнер підбере будь-яку палітру виходячи з переваг клієнта, а ще зможе і здивувати, здавалося б, на перший погляд, непоєднуваними відтінками.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора