Різне

Uncategorised

Користь і шкода сонцезахисних окулярів

написав Владислав Мислінський

Сьогодні, коли реклама і чужу думку навчилися надзвичайно сильно впливати на уми широких мас, вкрай важливо мати якщо не глибинними, то хоча б фундаментальними знаннями про фізіологію і здоров'я людини, тобто самого себе. Сотні журнальних статей і барвистих картинок з красивими обличчями моделей і не менш красивими очками на них рекомендують нам сонцезахисні окуляри як панацею і від сонця, і від зморшок на обличчі, і для приховування дефектів шкіри і т. п.

Як підібрати ідеальні джинси

написав Владислав Мислінський

Ви можете собі уявити гардероб сучасної модної жінки без кількох пар ідеальних джинсів? Б'ємося об заклад, що у вас теж є пара-трійка моделей різного фасону і кольору від відомих брендів. Питання - чи правильно ви підібрали їх під свої візуальні параметри? Спробуємо розібратися в цьому.

У що пограти літом?

написав Владислав Мислінський

Останній місяць перед літнім затишшям приготував для геймерів ряд серйозних ігор: довгоочікуване повернення студії Quantic Dream, друга частина класичної РПГ і нова стратегія Creative Assembly. Крім цього, гравців чекають ремастера проекту для мазохістів, новий атмосферне ужастик і парочка інді-платформер.

З чим пов'язана популярність бінарних опціонів Olymp Trade?

написав Владислав Мислінський

Торгівля бінарними опціонами досить популярна серед трейдерів і інвесторів. Вона залишається актуальною і на даний момент. Перш ніж приступити до роботи на валютному ринку Форекс торгівлею бінарними опціонами, новачкові необхідно буде дізнатися якомога більше інформації про них, а саме, що це таке, і як правильно з ними працювати.

Особливості вибору торгового обладнання для магазину

написав Владислав Мислінський

Ми всі щодня відвідуємо магазини, купуючи в них: продукти, речі, меблі, побутову техніку та інші товари, необхідні для споживання. Сьогодні в великих гіпермаркетах продаються тисячі найменувань товарної продукції і можна придбати практично будь-який продукт, не бігаючи в пошуках чогось визначеного по декількох точках.

Влияет ли цена на качество препарата против гепатита С?

написав Владислав Мислінський

Здоровым человеком быть в любом возрасте и всегда, на протяжении всей своей жизни хочет каждый. Согласитесь, ведь каждому человеку хочется оставаться здоровым на протяжении всей своей жизни и не удивительно. Нет таких людей, которые нарочно хотят заболеть, даже при всем при том, что есть такая вещь, как больничный, на котором можно полежать и отдохнуть.

Як правильно вибирати квартиру для оренди

написав Владислав Мислінський

При оренді квартири покупець повинен бути максимально уважним до всяких дрібниць. У цьому випадку покупець може уникнути несподіванок, що з'явилися після вселення в квартиру. Не слід поспішати з вибором, так як в квартирі проводиться велика частина часу, де всім повинно бути затишно і комфортно. Треба уважно оглянути квартиру: стан меблів, побутової техніки та сантехніки. Якщо щось буде не працювати, треба відразу про це повідомляти власнику квартири, щоб уникнути конфліктів в майбутньому.

Як вибрати хороші сонцезахисні окуляри?

написав Владислав Мислінський

Сезон пляжів і прогулянок настав. Тому важливо подбати про захист очей від сонячних променів. Ультрафіолет шкідливий, та й постійно жмуритися - значить передчасно допускати появу зморшок.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора