Різне

Uncategorised

Ремонт iPhone: кому довірити цю делікатну справу

написав Владислав Мислінський

Незважаючи на те, що техніка компанії Apple відрізняється високою надійністю, навіть для неї поки що не створили 100% антивандальний захист. Найчастіше з ладу через механічних пошкоджень або попадання вологи з ладу виходить екран.

Жіночі кросівки Adidas: особливості вибору

написав Владислав Мислінський

У сучасному світі дуже популярним став спортивний стиль у всьому. Це стосується і регулярних занять в тренажерних залах і фітнес-клубах, одягу і взуття, походів і поїздок з рюкзаками за спиною. Навіть у повсякденному житті універсальної одягом стали штани, шорти і футболки і для чоловіків і для жінок. Спортивне взуття - кросівки, кеди, які раніше розроблялися тільки для тренувань і змагань для спортсменів, стала щоденної для всіх, завдяки її зручності і функціональності.

Ландшафтний дизайн під ключ

написав Владислав Мислінський

Грамотно спланований присадибна ділянка приносить своєму власнику естетичну насолоду. Красиві посадки, доглянуті клумби, крапельки роси на підстриженому газоні здатні подарувати умиротворення і трепет від одного тільки споглядання. Прогулянка по красивому саду прекрасно знімає стрес і лікує нерви.

Коротко о фторопласте

написав Владислав Мислінський

Фторопластом считается современный высокопрочный материал, который активно используется в различных отраслях нашего государства.

Як вибрати надійний принтер для офісу?

написав Владислав Мислінський

Часто, при виборі друкованого пристрою для офісу, люди керуються одним простим принципом: друкує - ось і добре. Вибираючи принтер або МФУ настільки халатно, ми ризикуємо викинути гроші на вітер. Давайте спробуємо розібратися, як вибрати гідне пристрій, який прослужить вам довгі роки?

Як вибрати хороше взуття дитині?

написав Владислав Мислінський

В процесі вибору взуття для дитини, не можна орієнтуватися виключно на розмір ноги і власний смак. Це загрожує здоров'ям малюка, так як неправильно підібране взуття - основна причина плоскостопості.

Протеїн в спортивному харчуванні: види і ефективність

написав Владислав Мислінський

Ні для кого не секрет, що протеїн використовують для нарощування м'язів і скидання зайвої ваги, але що люди тільки не думають про цю спортивну добавку, і на щастя вони не праві, адже протеїн абсолютно безпечний продукт.

Оренда теплохода - як вибрати корабель

написав Владислав Мислінський

Наближаються теплі літні дні, а з ними і майбутні відпустки та свята. Багато керівників і працівники HR-служб підприємств замислюються, як оригінально організувати дозвілля своїх співробітників з виїздом на природу або пікнік.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора