Різне

Uncategorised

Лучшие курсы английского в Киеве – гарантия качества обучения

написав Владислав Мислінський

Одно дело, когда нужно знать язык на бытовом уровне. Тогда при наличии разговорника можно отправляться по путевке в любую страну мира. Совершенно другие требования для тех, кто выезжает за рубеж с целью получить вид на жительство или трудоустроиться по специальности. Не каждый курсы английского позволяют изучить язык на достаточном уровне.

Як вибирати автошини?

написав Владислав Мислінський

Вибирати шини для машини потрібно виходячи з рекомендацій виробника вашого автомобіля.

Пікап - що це з позиції психології

написав Владислав Мислінський

Пікап - модний термін, введений в 1995 році і до цих пір активно використовується деякими тренерами курсів особистісного зростання. На мій погляд, термін має мало спільного з психологією, чого не скажеш про саму діяльності, яка за ним ховається - знайомство з протилежною статтю. Що ж таке пікап: метод сучасної психології, молодіжний рух або виверти шахраїв. Давайте розберемося.

Как победить депрессию и перестать переживать

написав Владислав Мислінський

Подавленное настроение, постоянное раздражение, ничего не хочется делать, никого не хочется видеть и ни с кем не хочется разговаривать - все эти симптомы вплотную указывают на депрессию. Чувство депрессии испытывают те люди, которые чувствуют себя никому не нужные или являются обузой для близких.

Як правильно вибрати жіночий діловий костюм?

написав Владислав Мислінський

Більшість жінок вибирають жіночі костюми для офісу ділового стилю. Вони підкреслюють фігуру, показуючи всі переваги і прибираючи недоліки. А широкий вибір кольорів, фасонів, форм та інших параметрів зайвий раз доводять про наявність величезного вибору. Що зробити завжди складно.

Де замовити створення сайтів?

написав Владислав Мислінський

Сайт - це візитна картка будь-якої солідної корпорації, чиє керівництво зацікавлене в позиціонуванні бізнесу зі сприятливою боку перед цільовою аудиторією.

Як оформити туристичну візу в США?

написав Владислав Мислінський

США - цікава країна в різних векторах. Отримати візу для відвідування цієї країни не так-то й просто: це вам не Європа і візи сюди не лунають кожному бажаючому. Почнемо з того, що візи в США діляться на кілька видів, і кожен вид має свої особливості оформлення.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора