Різне

Uncategorised

Як вибрати кухонний ніж - кілька практичних порад

написав Владислав Мислінський

Мені потрібний ніж на кухню! - часто можна почути в спеціалізованих магазинах по продажу кухонного посуду і гаджетів. Але виявляється, не все так просто з цим видом кухонного інструменту. Перш, ніж почати вибирати кухонний ніж, потрібно собі відповісти на три важливих питання. Перший: - Що я буду робити цим ножем? Другий: - Які гроші я можу витратити за нього? Третій: - Як я збираюся підтримувати його гостроту? І тема сьогодні - як вибрати ніж для кухні, який буде легко різати, від роботи з ним не буде втомлюватися рука, а клинок швидко заточуватися.

Дератизація підвальних приміщень

написав Владислав Мислінський

Дератизація підвальних приміщень - одна з найпоширеніших робіт, так як підвальні приміщення-рай для гризунів. Якщо вчасно не зреагувати, вони можуть з підвалу перебратися в будинок, тому слід проводити дератизацію. Про те, як проводитиметься дератизація, навіщо потрібно її проводити і які кошти використовуються ми вам розповімо в цій статті.

Вагітні: як вибрати подушку, навіщо вона потрібна

написав Владислав Мислінський

Останнім часом з'являється все більше речей, які покликані полегшити вагітність і допомогти жінкам справитися з цим нелегким часом. Подушка для вагітних ціна не дуже велика, але вона того варта.

Где сделать музыкальный клип в Киеве?

написав Владислав Мислінський

Снять хороший ролик для продвижения исполнителя или музыкальной группы - непростое дело. Процесс по созданию таких видео называется видеопродакшеном. Он делится на следующие стадии:

Як вибрати нержавіючі труби?

написав Владислав Мислінський

Подальше застосування тієї чи іншої труби визначається методами її виробництва і технологією зварювання. У промисловому середовищі найпопулярнішими є електродугове зварювання (TIG) і високочастотне зварювання (HF). У більшості випадків найслабшим місцем елемента або конструкції є її шов, тому від міцності шва залежить, наскільки надійною буде та чи інша труба. Так, наприклад, вироби, твір із застосуванням високочастотного зварювання, заборонено використовувати в трубопроводах і роботах з великим тиском. Труби нержавіючі КТ-сталь можна знайти в обох варіантах зварювання.

Де використовується світлодіодна панель?

написав Владислав Мислінський

Ринок освітлювальних пристроїв багатий на різноманітні варіанти і форми виконання. Світлодіодна панель вважається одним з тих варіантів, які встановлюються разом з підвісними стелями або відмінно поєднуються з невисокими кімнатами. Товщина пристрою становить від 1 см, що робить їх максимально прийнятними для створення певних ефектів підсвічування.

Чим відрізняються комп'ютерні столи

написав Владислав Мислінський

Ще зовсім недавно ми не знали, що таке комп'ютери, а сьогодні вже випускається спеціальна меблі для зручності роботи перед ними. Полички, скриньки, виступи для розміщення додаткових аксесуарів і шнурів, подовжувачів і тому подібних речей роблять столи для комп'ютерів функціональними, а роботу за ними - максимально комфортною.

Багет в інтер'єрі

написав Владислав Мислінський

«Немає місця миліше рідного дому». Ці слова належать Марку Туллій Цицерону. І сперечатися з великим мудрецем, що жив в Стародавньому Римі, мабуть, не має сенсу. Їх варто лише підкріплювати - робити своє житло ще краше! І в цьому вам може допомогти одне просте рішення, яке пропонують багетні майстерні. Воно відмінним чином здатне підкреслити практично кожен предмет, що знаходиться у вашому просторі. Мова про оформлення багетом. Цікаво дізнатися, як? Почніть з наших нотаток і продовжите самостійно - гортаючи Фотодобірки по темі і втілюючи ідеї у власному житлі.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора