Різне

Uncategorised

Мультитул - мастер на все руки

написав Владислав Мислінський

Каждый уважающий себя хозяин хранит в кладовой довольно увесистый ящик с набором необходимых в доме инструментов. И начинает лихорадочно рыться в нем, разыскивая срочно понадобившуюся отвертку или пассатижи. Жизнь владельцев мультитула намного спокойнее. Этот небольшой, но такой многофункциональный инструмент должен быть всегда под рукой.

Армуюча клейка стрічка

написав Владислав Мислінський

Роботи, пов'язані з гіпсокартоном, присутні в кожному ремонті. Гіпсокартонними листами вирівнюють стіни і роблять багаторівневі стелі. За допомогою цього будівельного матеріалу створюються декорації, які необхідні для затишку в приміщенні. Але, гіпсокартонні поверхні потрібно привести в належний вигляд, перед тим як клеїти шпалери чи фарбувати.

Різноманітні і цікаві готелі Трускавця

написав Владислав Мислінський

готелі в трускавціТрускавець - популярний курорт серед українців і громадян інших країн. Він заслужив свою популярність завдяки цілющим властивостям мінеральних вод.

Як організувати день народження дитини

написав Владислав Мислінський

Кожна дитина обожнює свята, тому день народження малюка потрібно відзначати яскраво, весело і запально. І якщо у вас вийде правильно організувати торжество, то всі запрошені гості будуть просто щасливі, квартира неушкодженою і нерви в порядку.

Яке добровільне медичне страхування вибрати?

написав Владислав Мислінський

Для тих, кому набридло вистоювати нескінченні черги в державних медичних установах, слухати незадоволений тон персоналу і сумніватися в точності діагностики, так і лікування теж, існує набагато привабливіша альтернатива. На зміну обов'язкового медичного страхування приходить страхування добровільне. Здатне зробити процес «вболівання» менш клопіткою і не настільки раптовим, як це вже стало звичним для нас. Раптові проблеми завжди боляче б'ють по кишені, і усунути цю неприємну тенденцію - завдання номер один для кожного.

Вибираємо «свою» криптовалюту

написав Владислав Мислінський

Ермосо Кіріакідіс (Ermos Kyriakides), автор статті 5 Tips For Proper Analysis of Cryptocurrency Investments на Hacker Noon, дає прості поради про те, як вибрати «вашу» монету для надійної довгострокової інвестиції.

Чому не варто часто харчуватися в ресторанах

написав Владислав Мислінський

Часте харчування в ресторанах і кафе може бути чревате серйозними наслідками для здоров'я. Про це розповіли дослідники з Університету Джорджа Вашингтона (США). За їх словами, те ж саме стосується і купівлі готових страв в кулінаріях та кафетеріях.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора