Різне

Uncategorised

Oracle усунула серйозний баг в MySQL

написав Владислав Мислінський

Усунена серйозна вразливість в системі управління базами даних MySQL і соплатформенній СУБД MariaDB. Уразливість, що отримала індекс CVE-2012-2122 усунена у всіх підтримуваних компанією Oracle версіях MySQL. Варто зазначити, що MySQL 5.1 і 5.5 убезпечили ще минулого місяця. Офіційних заяв розробники не робили, давши користувачам час оновити свої версії СУБД. Уразливість має місце лише на деяких конфігураціях, що використовують функцію memcmp (), значення якої виходить за рамки діапазону -128 - 127, тобто на сконфігурованих певним чином Linux-системах.

Компанія Google замінить MySQL власної СУБД

написав Владислав Мислінський

Друзі сайту: Настало літо, тому пора задуматись над купівлею кондиціонера, щоб у вашій оселі не було так спекотно.

Розробка інтернет-гіганта отримала назву F-1, очевидно, таким чином творці хотіли підкреслити швидкість роботи своєї версії СУБД. У повідомленні компанії вказується, що F-1 - це реляційна система управління, що забезпечує одночасну паралельну роботу з безліччю потоків, розподілене зберігання, індексацію даних і систему відстеження змін і повідомлень про них.

Розробники відзначають відмінну масштабованість і відмовостійкість F-1 в порівнянні з популярною нині системою MySQL від Oracle. Програмісти Google стверджують, що F-1 дозволить уникнути втрати даних навіть при повній відмові окремих дата-центрів. Це досягається шляхом реплікації записів СУБД в розподілені сховища. У той же час, ця особливість є причиною деякої зниження швидкості запису, яка становить від 50 до 100 мс, тоді як читання відбувається за 5-10 мс. При цьому пропускна здатність F-1 істотно вище, ніж у СУБД компанії Oracle.

Кількість записів у Twitter досягла 400 млн на день

написав Владислав Мислінський

Друзі сайту: вивчайте іноземні мови та спілкуйтесь з іноземцями вільно!

Кількість твітів користувачів сервісу мікроблогів Twitter досягла 400 млн на день, розповів глава компанії Дік Костоло. Як повідомляє видання CNet, на конференції Ideas Economy: Information 2012 Костоло похвалив користувачів Twitter за активність і мобільність.

Глава сервісу розповів, що реклама на мобільних пристроях приносила Twitter більше прибутку, ніж реклама в веб-версії сервісу. Реклама в Twitter представлена ​​у вигляді твітів. Вони з'являються в новинній стрічці користувачів. Існують також «просувні» акаунти, посилання на них які з'являється у відповідному блоці на сайті. Twitter відкрив рекламні можливості малому бізнесу, представники якого самостійно розміщують оголошення. Костоло додав, що мобільна реклама йде «просто чудово», однак не розкрив точних сум, які заробила на рекламі мережу мікроблогів.

Американські провайдери інтернету створять об'єднану Wi-Fi мережу з безкоштовним доступом

написав Владислав Мислінський

П'ять найбільших інтернет-провайдерів з США прийняли рішення об'єднати свої ресурси з метою створення єдиної мережі Wi-Fi, доступ до якої стане безкоштовним для їхніх абонентів. Для того, щоб підключитися до однієї з 50 000 розміщених у великих містах точок доступу, буде достатньо підписки на доступ до мережі інтернет через будь-якого з провайдерів - House Networks, Cablevision, Comcast, Cox Communications, або Time Warner Cable.

Hewlett-Packard звинувачує Oracle в порушенні угод

написав Владислав Мислінський

alt

Компанія Hewlett-Packard, один з найбільших світових виробників ПК і комплектуючих, веде судову тяжбу з Oracle. Як заявляють юристи Hewlett-Packard, компанія розробник своєю відмовою від розробки ПО для платформи Intel Itanium порушила умови контракту.

Нагадаємо, що минулого року керівництво Oracle вирішило - ця серверна платформа підійшла до завершення життєвого циклу. У відповідь HP звернулася до суду з позовом. У HP стверджують, що відмовившись від підтримки Itanium, Oracle розраховувала залучити нових клієнтів до своїх платформ, отриманим після злиття з Sun. В суді представник Oracle зазначив, що компанія не зобов'язана відмовлятися від гнучких стратегічних рішень в бізнесі. Позивач вимагає стягнути з Oracle компенсацію в розмірі 4 млрд. доларів. Відзначимо, що всього тиждень тому суд прийняв сторону Google в спорі Oracle.

Скоро з'явиться доменна зона .youtube від Google

написав Владислав Мислінський

На офіційному блозі компанії Google повідомляється, що вона звернулася до ICANN з проханням про реєстрацію доменів верхнього рівня, що збігаються з найменуваннями деяких приналежних їй торгових знаків і сервісів. Зокрема, мова йде про зони .google, .youtube і .lol.

Facebook придбала мобільний додаток для пошуку людей Glancee

написав Владислав Мислінський

У ЗМІ з'явилася інформація про те, що Facebook придбала у власність мобільний додаток для пошуку знайомств Glancee. Подробиці укладеної угоди поки не розголошуються, але сама програма вже вилучена з онлайн-магазинів Apple App Store і Android Play. Відомо також, що творці Glancee офіційно прийняті на роботу в Facebook.

Серед німецьких програмістів найбільш затребувані розробники на Java

написав Владислав Мислінський

Як стверджують представники Gulp, найстарішої біржі фріланса в Німеччині, на сьогоднішній день серед фрілансерів найбільш затребувані фахівці в трьох мовах програмування.

Більше половини вакансій серед програмістів припускають володіння мовою Java або JEE. На програмістів C і C + + припадає близько 36% пропозицій. Ще 14% роботодавців потребують послуг фахівців в C #. Менш затребувані девелопери, які володіють мовами Бейсік, ABAP, PL / SQL, PHP, Perl або Javascript. Втім, для програмістів, які працюють з цими мовами, теж вистачає роботи. У березні кількість вакансій для фрілансерів, які володіють Javascript, зросла на 15%. 67% розробників вимагають за годину роботи від 60 до 80 євро, а середня зарплата програміста, за даними Gulp, становить 71 євро на годину.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора