Різне

Uncategorised

Firefox не буде підтримувати старі версії Windows

написав Владислав Мислінський

Нова версія популярного Firefox 13 вийде з посиленими вимогами до операційної системи. Інтернет-браузер не працюватиме в Windows 2000, XP і XP SP1. Представники компанії також попереджають, що вже з 24 квітня поточного року повністю припиниться підтримка Firefox 3.6.

Творці інтернет-браузера впевнені, що посилення вимог, завдяки новому середовищу, дозволить значно збільшити продуктивність Firefox. Реліз Firefox 13 запланований на 4 червня 2012 року. Представники компанії Mozilla рекомендують користувачам Windows XP своєчасно встановити необхідні оновлення, а господарям комп'ютерів з Windows 2000 повністю поміняти операційну систему.

Нагадаємо, що ОС Windows XP в даний час все ще досить широко використовується і залишається однією з найбільш популярних операційних систем. Їй належить 46,52% ринку, в той час як Windows 7 - тільки 36,99%. У зв'язку з припиненням підтримки Firefox 3.6, представники компанії Mozilla повідомляють, що період її підтримки після 24 квітня буде продовжено тільки для корпоративних користувачів ще на три місяці.

Дані статистики свідчать, що аж до кінця 2011 року Firefox був на другому місці за популярністю серед інтернет-браузерів. В даний час він поступився цим місцем браузеру Google Chrome.

Amazon купує фірму Kiva Systems

написав Владислав Мислінський

Світовий лідер серед інтернет-магазинів Amazon офіційно оголосив про покупку компанії Kiva Systems, що спеціалізується на створенні та виробництві автоматизованих роботів для сортування та транспортування товарів всередині складських приміщень.

Samsung і RIM судитимуться з Varia Holdings через смайлики

написав Владислав Мислінський

На інтернет-порталі Ars Technica з'явилися відомості про те, що фірма Varia Holdings висунула судові звинувачення в порушенні авторських прав на належну їй методику набору смайликів проти компаній Samsung і Research in Motion.

Арешт майна Кіма Доткома визнаний недійсним

написав Владислав Мислінський

На порталі TorrentFreak з'явилася інформація про те, що Новозеландський Верховний Суд виніс рішення про визнання недійсним виданого раніше ордера на арешт майна, що належить Кіму Доткому - власнику файлообмінника Megaupload. На сайті пояснюється, що причиною для прийняття такого рішення послужила помилка, допущена поліцейськими Нової Зеландії при оформленні документа в січні цього року, яка порушила право Кіма Доткома на законний захист його прав та інтересів.

Брати Замвер запускають копію Amazon

написав Владислав Мислінський

Берлінський стартап Lazada, який заснували брати Замвер, готовий зайняти свою нішу і планує переманити частину клієнтів самого популярного інтернет-магазину Amazon. Олівер Замвер з братами Марком та Олександром інвестували в клона Amazon понад 120 млн. американських доларів.

Google Wave припиняє свою роботу

написав Владислав Мислінський

Днями компанія Google поінформувала зареєстрованих користувачів сервісу Google Wave про майбутнє припинення його роботи, яке відбудеться 30 квітня. На даний момент сервіс доступний тільки в режимі читання. Підготовка до закриття велася досить давно, хоча користувачі поставилися до цієї новини дуже негативно.

The Pirate Bay розмітить сервера на безпілотних літальних апаратах

написав Владислав Мислінський

У ЗМІ з'явилася інформація про те, що торрент-сервіс The Pirate Bay планує встановити серверне обладнання на борту літаків-безпілотників, що курсують над територією нейтральних вод. Завдання цього проекту полягає у забезпеченні захисту сервісу від переслідувань з боку власників авторських прав, які зазвичай звертаються до органів влади держави, на території якого базується інтернет-ресурс з проханням припинити правопорушення і припинити роботу того чи іншого сайту.

Письменники Китаю звинувачують корпорацію Apple в порушенні авторських прав

написав Владислав Мислінський

Компенсацію у розмірі понад 7,9 млн. доларів зажадали від компанії Apple 20 відомих китайських письменників за порушення своїх авторських прав. Інформація про це нещодавно з'явилася в багатьох ЗМІ Китаю.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора