Різне

Uncategorised

IBM купить компанію-розробника ПЗ Kenexa

написав Владислав Мислінський

Одна з найстаріших IT-компаній світу планує купити розробника ПЗ Kenexa. За наявними даними, IBM розраховує завершити операцію в останньому кварталі поточного року. Kenexa працює в сегменті розробки програмного забезпечення для управління людськими ресурсами та рекрутингу. Імовірно, сума операції досягне 1.3 млрд. доларів, тобто приблизно по 46 доларів за кожну випущену акцію компанії.

Agnitum купує угорську антивірусну компанію VirusBuster

написав Владислав Мислінський

Російська компанія Agnitum, що виробляє антивірусне ПЗ, повідомила про придбання прав на продукти і технології, створені угорською компанією VirusBuster. Сума покупки поки не розкривається, але вже відомо, що в число придбань увійшли антивірусні бази і антивірусна технологія. Відзначимо, що Agnitum і VirusBuster є давніми партнерами.

IBM стане власником Texas Memory Systems

написав Владислав Мислінський

Компанія IBM планує купити Texas Memory Systems, великого виробника SSD (твердотільних флеш-накопичувачів). Велика частина клієнтів компанії - великі корпорації, що використовують рішення TMS у власній IT-інфраструктурі. Все частіше таким накопичувачам віддається перевага перед традиційними жорсткими дисками, оскільки SSD використовують технології RAM і Flash, забезпечують менше енергоспоживання та більш високу швидкодію. Відповідно, використання SSD економічно більш доцільно, особливо у великих IT-системах. При цьому виробництво твердотільних накопичувачів істотно дешевше виробництва HDD.

Фінансові показники Acer дещо покращилися

написав Владислав Мислінський

У другому кварталі поточного року найбільший тайваньський виробник споживчої електроніки Acer зумів отримати невеликий чистий прибуток. Компанія заробила 1.87 млн. доларів США, тоді як ще роком раніше за аналогічний період Acer зазнав збитків на суму 226 млн. доларів.

Таким чином, можна сміливо говорити про те, що компанія зуміла впоратися з кризою. Відзначимо, що в перерахунку на цінні папери прибуток тайванського вендора склав 0.02 тайваньських долара на акцію. До речі, ця сума виявилася істотно нижчою за прогнози експертів.

Захисники інформації в Німеччині відновлюють розслідування проти Facebook

написав Владислав Мислінський

Німецький уповноважений із захисту інформації Йоханнес Каспар став ініціатором поновлення розслідування діяльності соціальній мережі Facebook. Він звинувачує дітище Марка Цукерберга у використанні особистих фотографій користувачів без отримання необхідної згоди.

Це розслідування було розпочато влітку минулого року, проте було призупинено. Після невдалих спроб переконати компанію внести відповідні корективи в політику приватності, німецькі захисники інформації ухвалили рішення повернутися до розслідування. За словами Каспара, зустрічі з представниками соціальної мережі ні до чого не привели - вони відмовилися від співпраці.

Котирування акцій Facebook пережили серйозне падіння

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє інформаційне агентство Bloomberg, статок Марка Цукерберга, творця соціальної мережі Facebook, всього за день зменшився на 600 млн. доларів. Через різке падіння котирувань акцій компанії на Nasdaq активи Цукерберга досягли найнижчого рівня з дня проведення IPO.

Нагадаємо, що в четвер акції Facebook протягом першої торгової години впали на 7%, до позначки 19.69 долара. Коли торгова сесія завершилася, ціна стабілізувалася на рівні 19.87 долара. Вплив на котирування, очевидно, надав минулий в четвер мораторій на продаж серйозної частки акцій соцмережі, що належать співробітникам компанії і раннім інвесторам. Таким чином, обсяг цінних паперів, які мають право брати участь в угодах, збільшився приблизно на 60%. Отже, після падіння акцій статок Цукерберга склав 10.2 млрд.

Google+ вводить персональні URL

написав Владислав Мислінський

Користувачі та сторінки у соціальній мережі Google+ зможуть отримати власні URL-адреси з використанням імен.

Нагадаємо, що раніше вся адресація в цій соціальній платформі була побудована на базі ID - індивідуального набору цифр, присвоєного кожному користувачеві. Як повідомив на своїй сторінці Саураб Шарма, менеджер Google+, короткі і запам'ятовувальні веб-адреси будуть введені вже в самий найближчий час. В даний час нова можливість по зміні адрес відкрита обмеженій кількості користувачів, серед яких сторіночки відомих компаній і підтверджені облікові записи відомих людей.

Доходи компанії IBM в першому півріччі досягли 6,95 млрд. доларів

написав Владислав Мислінський

У першому півріччі поточного року чисті доходи одного з провідних світових виробників комп'ютерів і ПЗ компанії IBM склали 6,95 млн. доларів, що на 0,43 млн. доларів більше в порівнянні з результатом за аналогічний період минулого року.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора