Різне

Uncategorised

Assassins Creed 3 поставив черговий рекорд

написав Владислав Мислінський

Сумарний показник продажів екшену Assassin's Creed 3 за перший місяць з моменту релізу перевищив 7 млн. копій. Треба сказати, що це абсолютний рекорд серед ігор видавництва Ubisoft. Як повідомляє ігровий портал Joystiq, цей показник за п'ять років існування легендарної серії продемонстрував трикратне зростання.

Керівництво Blizzard підтвердило - Diablo III для консолей знаходиться в розробці

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє портал Polygon, Blizzard підтвердила існування робочої версії Diablo III для консолей. За словами Роба Пардо, який очолює студію, навіть робочий білд виглядає "досить круто". Поки невідомо, для якої платформи розробляється консольна версія Diablo III. При цьому офіційний анонс версії гри для консолей Blizzard робити не поспішає. Роб Пардо заявив, що керівництво сподівається на успішну реалізацію даного проекту.

Геймери назвали трейлер The Phantom Pain зашифрованим анонсом MGS5

написав Владислав Мислінський

В анонсі проекту The Phantom Pain, який пройшов в рамках Spike VGA, геймери розгледіли прихований анонс 5 частини серіалу Metal Gear Solid. Перше, на що звернули увагу шанувальники серії - дата створення офіційного сайту студії Moby Dick,який  нібито розробляє The Phantom Pain. Він почав свою роботу лише минулого місяця.

Анонсована Dark Souls 2

написав Владислав Мислінський

На церемонії Spike VGA From Software було анонсовано продовження Dark Souls. Розробники вже представили перший трейлер гри. Повідомляється, що Dark Souls 2 отримає нового протагоніста і абсолютно нову сюжетну лінію. При цьому студія From Software пообіцяла - гра не втратить атмосферу і стиль оригіналу.

Оголошена дата релізу The Last of Us

написав Владислав Мислінський

Постапокаліптичний екшен The Last of Us з'явиться на прилавках магазинів навесні 2013 року. Дата релізу проекту, 7 травня цього року, повідомляється в свіжому трейлері, представленому розробниками на Spike VGA. Треба сказати, що про вихід гри навесні стало відомо кілька днів тому, після того, як Walmart надрукував карти передзамовлення з датою релізу.

Google Apps стане платним для всіх компаній

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється в офіційному блозі Google Enterprise, компанія планує перевести сервіс Google Apps на платну основу. Нагадаємо, що раніше використання додатків сервісу невеликими компаніями було безкоштовним. Після запуску Google Apps, безкоштовне використання було передбачено всім компаніям зі штатом менше 50 осіб. У минулому році обмеження стало більш жорстким - платити довелося всім компаніям зі штатом більше 10 осіб.

Skype додасть функцію обміну відеоповідомленнями

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє ITworld, Voip-сервіс Skype введе нову функцію - відправлення відеоповідомлень. Відповідний пункт був включений в угоду користувача 5 грудня. Варто відзначити, що користувачі платної версії Skype Premium зможуть створювати і відправляти будь-яку кількість повідомлень нового типу. Термін зберігання таких послань буде необмеженим.

Instagram відкрив статистику

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється в офіційному прес-релізі компанії Instagram, щомісяця фотосервіс відвідують близько 90 млн. користувачів. За даними All Things Digital, статистика такого роду опублікована Instagram вперше. При цьому кількість користувачів, що відвідують сервіс кожен день, не розкривається. Повідомляється, що щодня відвідувачі сервісу завантажують 40 млн. фотографій. Відомо, що щомиті в Instagram з'являється 1000 коментарів і залишається 8.5-10 тис. лайків. Про це пишуть самі розробники Instagram в офіційному блозі проекту.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора