Різне

Uncategorised

Інтернет-бізнес Великобританії відчув спад через Олімпіаду

написав Владислав Мислінський

За минулий місяць у Великобританії продажі через інтернет досягли 8.1% від сумарного обсягу продажів у роздріб. Таку інформацію оприлюднила Національна статистична служба країни (ONS-Office for National Statistics). Такий показник говорить про те, що співвідношення інтернет-продажів до загальної кількості досягло свого річного мінімуму.

Apple допустила ряд неточностей в додатку Карти для нової платформи iOS 6

написав Владислав Мислінський

За даними видання The Irish Times, в новому додатку для чергової версії iOS була виявлена ​​серйозна неточність. Повідомляється, що Airfield Park (парк Ейрфілд) в Дубліні був відзначений на карті знаком аеродрому. На території Airfield Park розташовуються сади, кафе і ферма. Однак в додатку Apple парк обведений фіолетовим кольором і доповнений значком літака.

Google стане лідером на ринку дисплейної реклами

написав Владислав Мислінський

Як повідомляють аналітики авторитетного тематичного порталу eMarketer, за поточний рік інтернет-компанія Google зможе заробити на американському ринку дисплейної реклами 2.31 млрд. доларів. Таким чином, пошуковий гігант займе нішу розміром 15.4%, тоді як у найближчого конкурента Facebook залишиться тільки 14%.

Apple назвали найдорожчим брендом світу

написав Владислав Мислінський

Торгова марка компанії Apple коштує 100 млрд. євро, повідомляють експерти Eurobrand в традиційному щорічному рейтингу. На другому місці опинилася Coca-Cola - цей бренд оцінений в 60 млрд, софтверний гігант Microsoft знаходиться на третьому місці, його оцінюють у 54 млрд.. Найстарша IT-компанія IBM коштує 53 млрд. що дає їй право претендувати на 4 місце рейтингу. Найбільша пошукова система світу Google - на 5 місці з оцінкою в 50 млрд. доларів, тобто рівно в два рази дешевше бренду Apple.

Apple перемогла в черговому патентному протистоянні

написав Владислав Мислінський

Американська компанія Apple домоглася накладення заборони на продаж цілої лінійки планшетних ПК і смартфонів Motorola на території Німеччини. Повідомляється, що суд став на бік «яблучної» компанії, оскільки угледів кілька порушень патентів Apple. Мова йде, зокрема, про способи масштабування і скролінгу на сенсорних екранах.

Нью-Йоркська поліція ліквідувала дві банди за допомогою Facebook

написав Владислав Мислінський

У США поліція використовувала можливості соціальної мережі Facebook для розкриття злочинів і ліквідації двох вуличних банд.

Як повідомляє видання The New York Times, погану послугу гангстерам послужила їх звичка хизуватися своїми злочинами і погрожувати жертвам в соціальній мережі Facebook. Співробітники поліції моніторили сторінки членів банди в соціальній мережі, і після збору необхідної інформації 49 злочинцям були пред'явлені звинувачення у вбивстві та низці інших тяжких злочинах.

У Франції винесений перший судовий вирок за новим законом про боротьбу з піратами

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє інформаційне агентство Agence France-Presse, вчора в місті Бельфегор місцевий суд виніс перший в країні вирок у справі про порушення авторських прав, керуючись новим законом про порушення авторських прав.

В рамках нового законодавства по боротьбі з піратством, чоловіка зобов'язали виплатити штраф у розмірі 300 євро. Цікаво, що за завантаження пісень популярної виконавиці Ріанни порушник закону загрожував штраф до 1500 євро. До речі, сам 40-річний обвинувачений стверджував, що пісні були викачані його дружиною.

Компанія Apple оголосила про закінчення бета-тесту сайту iCloud

написав Владислав Мислінський

Отже, сайт iCloud.com, раніше функціонував лише в режимі бета-тестування, тепер доступний всім користувачам пристроїв яблучної компанії. Зараз на сайті є можливість синхронізації даних з Reminder, Notes, iWork і Find My Phone. До речі, останній додаток тепер має спеціальний режим Lost Mode. Він дозволяє заблокувати загублений девайс і відправити на нього контактну інформацію для знайшовшого.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора