Різне

Uncategorised

Американці вважають, що Google + набагато зручніше Facebook

написав Владислав Мислінський

За даними American Customer Satisfaction Index (індекс задоволеності користувачів або ACSI), соціальна мережа Google + влаштовує американців більше, ніж її прямий конкурент Facebook. Більше того - соціальна мережа Марка Цукерберга є єдиним сервісом подібного роду, чий рівень Customer Satisfaction знаходиться на рівні 61 з 100 балів. Це найнижчий показник серед усіх великих соціальних мереж.

Американці пояснюють таке ставлення в Facebook проблемами із захистом особистих даних, масою реклами на сторінках і глобальної зміною інтерфейсу мережі. Не дивно, що дітище Цукерберга увійшла в антитоп 5 - список з 5 компаній з найнижчим показником ACSI.

BBC: реклама в Facebook неефективна

написав Владислав Мислінський

Друзі сайту: найкраща паркетна дошка, вироблена з якісної деревени для вашого дому.

Журналісти інформаційно-аналітичної компанії BBC вважають, що рекламні кампанії в соціальній мережі Facebook недостатньо ефективні. Сьогодні компанії, які просувають свій бренд через цей майданчик, витрачають свої бюджети вхолосту.

Такі результати фахівці отримали, організувавши експериментальну рекламну кампанію. Виявилося, що «лайки» до постів дуже часто ставлять користувачі, абсолютно не зацікавлені в тих чи інших послугах або продуктах. Прорекламувавши фейкову компанію VirtualBagel, дослідники отримали аудиторію з Єгипту та Індії, хоча кампанія була таргетована також на США і Великобританію.

NBC Universal викупила в Microsoft частку порталу MSNBC.com

написав Владислав Мислінський

Друзі сайту: купляйте та встановлюйте кращі вікна львів за хорошими цінами.

Популярний портал MSNBC отримав нову назву і піддався ребрендингу. Тепер ресурс називається NBCNews.com. Справа в тому, що Microsoft і NBC припинили співпрацю в рамках даного проекту - NBC викупила частку софтверної компанії.

Поки фінансові подробиці угоди невідомі, але NYTimes повідомляє про суму в 300 млн. У той же час, NBC і раніше буде одним з постачальників контента для MSN.com. Відомо, що доменне ім'я MSNBC.com буде використано для офіційного сайту телеканалу MSNBC TV. На сьогоднішній день адреса є дзеркалом NBCNews.com. Треба сказати, що портал представляв собою спільне підприємство, яке мало стати об'єднуючою ланкою між різнотипними медіа-виданнями.

Ціни на Google Maps API знижені в 8 разів

написав Владислав Мислінський

Як повідомляють представники компанії Google в корпоративному блозі Google Geo Developers, відтепер ціни і ліміти на Google Maps API істотно знижені. Тепер доступ до Maps API коштуватиме 50 центів за 1000 завантажень, тоді як раніше за таку ж кількість завантажень потрібно було заплатити 4 долари.

Вчені працюють над інтерактивним пошуком

написав Владислав Мислінський

Науковим колективом з Університету Глазго ведеться розробка унікальної пошукової системи. Новинка називається Smart. Ця система відрізняється можливістю використання самої різної інформації - відео з камер спостереження, звуки з мікрофонів і ряд інших даних, отриманих від різного роду датчиків.

Oracle усунула серйозний баг в MySQL

написав Владислав Мислінський

Усунена серйозна вразливість в системі управління базами даних MySQL і соплатформенній СУБД MariaDB. Уразливість, що отримала індекс CVE-2012-2122 усунена у всіх підтримуваних компанією Oracle версіях MySQL. Варто зазначити, що MySQL 5.1 і 5.5 убезпечили ще минулого місяця. Офіційних заяв розробники не робили, давши користувачам час оновити свої версії СУБД. Уразливість має місце лише на деяких конфігураціях, що використовують функцію memcmp (), значення якої виходить за рамки діапазону -128 - 127, тобто на сконфігурованих певним чином Linux-системах.

Компанія Google замінить MySQL власної СУБД

написав Владислав Мислінський

Друзі сайту: Настало літо, тому пора задуматись над купівлею кондиціонера, щоб у вашій оселі не було так спекотно.

Розробка інтернет-гіганта отримала назву F-1, очевидно, таким чином творці хотіли підкреслити швидкість роботи своєї версії СУБД. У повідомленні компанії вказується, що F-1 - це реляційна система управління, що забезпечує одночасну паралельну роботу з безліччю потоків, розподілене зберігання, індексацію даних і систему відстеження змін і повідомлень про них.

Розробники відзначають відмінну масштабованість і відмовостійкість F-1 в порівнянні з популярною нині системою MySQL від Oracle. Програмісти Google стверджують, що F-1 дозволить уникнути втрати даних навіть при повній відмові окремих дата-центрів. Це досягається шляхом реплікації записів СУБД в розподілені сховища. У той же час, ця особливість є причиною деякої зниження швидкості запису, яка становить від 50 до 100 мс, тоді як читання відбувається за 5-10 мс. При цьому пропускна здатність F-1 істотно вище, ніж у СУБД компанії Oracle.

Кількість записів у Twitter досягла 400 млн на день

написав Владислав Мислінський

Друзі сайту: вивчайте іноземні мови та спілкуйтесь з іноземцями вільно!

Кількість твітів користувачів сервісу мікроблогів Twitter досягла 400 млн на день, розповів глава компанії Дік Костоло. Як повідомляє видання CNet, на конференції Ideas Economy: Information 2012 Костоло похвалив користувачів Twitter за активність і мобільність.

Глава сервісу розповів, що реклама на мобільних пристроях приносила Twitter більше прибутку, ніж реклама в веб-версії сервісу. Реклама в Twitter представлена ​​у вигляді твітів. Вони з'являються в новинній стрічці користувачів. Існують також «просувні» акаунти, посилання на них які з'являється у відповідному блоці на сайті. Twitter відкрив рекламні можливості малому бізнесу, представники якого самостійно розміщують оголошення. Костоло додав, що мобільна реклама йде «просто чудово», однак не розкрив точних сум, які заробила на рекламі мережу мікроблогів.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора