Різне

Uncategorised

World of Tanks, популярна білоруська MMOG, встановила черговий рекорд

написав Владислав Мислінський

World of Tanks або Світ Танків - б'є рекорди популярності серед танкових екшенів. Гра оновила свій рекорд одночасного перебування користувачів на сервері, раніше вже занесений в «Книгу рекордів Гіннеса». Зафіксована 21 січня поточного року кількість одночасно граючих «танкістів» склала 190541 користувач. Це стало приводом для поновлення занесеного в легендарний реєстр досягнення дворічної давнини.

Онлайн покупки в Інтернеті

написав Владислав Мислінський

Інтернет мережа вже давно перестала бути системою, що надає тільки потрібну інформацію. За допомогою Інтернету на сьогодні можливо навчатися дистанційно, оплачувати комунальні послуги, працювати, сплачувати кредити, а так само купляти цікаві для вас товари. Але все ж, більшість інтернет-користувачів не довіряють придбанням в інтернет-магазинах, дарма.

Контроль доручень по електронній пошті і електронний документообіг за допомогою планшетів Android і iPad

написав Владислав Мислінський

З'явилася нова версія для поновлення систем електронного документообігу, а також управління процесами PayDox, яке забезпечує багатофункціональну роботу з документами з усіх планшетних комп'ютерів, а також з з iPad і планшетів з управлінням ОС Android.

Apple оновила iOS до версії 6.1.3

написав Владислав Мислінський

Корпорація Apple, випустивши чергове оновлення операційної системи iOS, ще раз продемонструвала якісну підтримку своїх мобільних пристроїв. Надійність захисту Apple завжди славилася, адже випускаюче оновлення, купертіновці завжди максимально дбали про безпеку користувачів та їхніх даних. Отже, в рамках оновлення, що отримав індекс 6.1.3., було усунуто декілька помилок в системі безпеки операційної системи.

Пошукова система Google удосконалила поштовий клієнт Gmail для Android

написав Владислав Мислінський

Одна з найбільших мереж пошукових систем Google заявляє про те, що в котрий раз проведено доопрацювання популярного поштового клієнта Gmail для операційної системи Android. Був втілений в життя цілий ряд новітніх, прогресивних, останніх функцій, серед яких можливість давати відповіді на вхідні листи, видаляти і архівувати їх прямо з середовища оповіщень, не перемикаючись та не входячи в сам додаток.

Opera Software переводить свій браузер на відкритий двигун WebKit

написав Владислав Мислінський

Норвезька компанія Opera Software прийняла рішення не продовжувати розробку двигуна Presto. Всі її браузери тепер будуть працювати на основі WebKit. Нагадаємо, що відкритий двигун WebKit в даний час використовується в Safari, Chrome, «Яндекс.Браузере» і деяких інших програмних продуктах.

Оновлення Антивіруса Касперського блокувало користувачам Windows XP доступ в інтернет

написав Владислав Мислінський

 

Як повідомляє крупне інтернет-видання The Next Web, чергове оновлення антивірусного програмного забезпечення від «Лабораторії Касперського» закрило багатьом користувачам доступ в мережу. Випущене 4 грудня оновлення для корпоративних і домашніх продуктів компанії містило помилку, через яку робота в інтернеті виявилася неможливою.

Норвежці представили Opera 12.13

написав Владислав Мислінський


Норвезькі розробники з Opera Software, які впродовж останніх років працюють над однойменним браузером, представили нову версію свого інтернет-оглядача. Всі внесені в ядро ​​браузера поновлення спрямовані на підвищення стабільності і продуктивності. В основному, поліпшення роботи браузера було досягнуто за рахунок виправлення ряду помилок.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора