Різне

Uncategorised

Шакіра обзавелася акаунтом ВКонтакте

написав Владислав Мислінський


Популярна поп-співачка Шакіра завела аккаунт у найбільшої російської мережі Вконтакте. Про це артистка повідомила у своєму мікроблозі на сервісі Твіттер 8 листопада. Варто відзначити, що Шакіра підійшла до створення своєї сторінки своєрідно - це не особиста обліковий запис, як у багатьох публічних людей і представників шоу-бізнесу Росії. Обліковий запис Шакіри в російській соцмережі - це спільнота.

Папа Римський заведе мікроблог

написав Владислав Мислінський

За даними агентства Associated Press, вчора Федеріко Ломбарді, офіційний представник Ватикану, повідомив про те, що найближчим часом у Папи Римського Бенедикта XVI з'явиться власний мікроблог на сервісі Твіттер. Як заявив Ломбарді, обліковий запис понтифіка буде заведений ще в поточному році.

Google почав програму по залученню в мережу ще одного млрд. користувачів

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє інформаційно-аналітичне агентство Reuters, інтернет-гігант Google буде надавати жителям Філіппін безкоштовний доступ до мережі. Унікальна програма, що стартувала в Філіппінах, передбачає вихід в мережу абонентів провайдера мобільного зв'язку Globe Telecom. При цьому безкоштовним буде використання сервісів найбільшого світового пошуковика - соціальної мережі Google+ та пошти Gmail.

«Однокласники» зроблять смайли безкоштовними

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє видання "Известия", одна з найбільших соціальних мереж Рунета "Однокласники" зробить використання смайлів безкоштовним. Газета посилається на Іллю Широкова, що представляє холдинг Mail.Ru Group. Керівництво мережі прийшло до висновку, що рішення ввести плату за використання смайлів виявилося помилковим - цей сервіс "Однокласників" виявився неприбутковим.

Акції AOL подорожчали на 22%

написав Владислав Мислінський

Котирування акцій найбільшого інтернет-холдингу AOL на вчорашній торговельній сесії продемонстрували стрімке зростання. Останні новини повідомляють, що вартість цінних паперів холдингу виросла на 22%. Таким чином, капіталізація AOL на сьогоднішній день перевищує 4 млрд. доларів.

Apple як і раніше закуповує комплектуючі в Samsung

написав Владислав Мислінський

Незважаючи на серйозну конкуренцію відразу в декількох сегментах світового ринку споживчої електроніки, Apple як і раніше купує у корейської компанії Samsung комплектуючі для своїх пристроїв. Цьому не заважає навіть тривале патентне протистояння між корпораціями. Наприклад, на ринку смартфонів Samsung посідає перше місце за обсягами продажів, тоді як Apple змушена задовольнятися другою позицією.

Gmail визнано найпопулярнішим сервісом електронної пошти

написав Владислав Мислінський

alt

Як стверджує видання GigaOM, поштовий сервіс інтернет-гіганта Google, є на сьогоднішній день найпопулярнішим в світі. Пошта Gmail залишила позаду такі сервіси, як Yahoo! і Hotmail. GigaOM посилається на результати статистично досліджень аналітичної компанії comScore.

Повідомляється, що місячна аудиторія Gmail становить близько 288 млн. чоловік. Hotmail, поштовий сервіс від компанії Microsoft, розташувався на другій позиції - цей e-mail за місяць використовували більше 286 млн. чоловік. На третій позиції в рейтингу найпопулярніших поштових сервісів світу - пошта від Yahoo! з аудиторією розміром у 282 млн. користувачів.

Російський ринок онлайн-продажів продовжить зростання

написав Владислав Мислінський

На думку експертів, сегмент онлайн-торгівлі в Росії має великий потенціал для розвитку за рахунок зростання продажів в регіонах країни. Сьогодні доставка по пошті або кур'єрськими службами дозволяє купувати в мережі все частіше, використовуючи для оплати кредитні карти. Ця тема, зокрема, обговорювалася на минулому в минулому місяці в Москві конференції «Електронна Торгівля 2012».


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора