Різне

Uncategorised

Opera Software переводить свій браузер на відкритий двигун WebKit

написав Владислав Мислінський

Норвезька компанія Opera Software прийняла рішення не продовжувати розробку двигуна Presto. Всі її браузери тепер будуть працювати на основі WebKit. Нагадаємо, що відкритий двигун WebKit в даний час використовується в Safari, Chrome, «Яндекс.Браузере» і деяких інших програмних продуктах.

Оновлення Антивіруса Касперського блокувало користувачам Windows XP доступ в інтернет

написав Владислав Мислінський

 

Як повідомляє крупне інтернет-видання The Next Web, чергове оновлення антивірусного програмного забезпечення від «Лабораторії Касперського» закрило багатьом користувачам доступ в мережу. Випущене 4 грудня оновлення для корпоративних і домашніх продуктів компанії містило помилку, через яку робота в інтернеті виявилася неможливою.

Норвежці представили Opera 12.13

написав Владислав Мислінський


Норвезькі розробники з Opera Software, які впродовж останніх років працюють над однойменним браузером, представили нову версію свого інтернет-оглядача. Всі внесені в ядро ​​браузера поновлення спрямовані на підвищення стабільності і продуктивності. В основному, поліпшення роботи браузера було досягнуто за рахунок виправлення ряду помилок.

Випущена українська версія Яндекс.Браузера 1.5

написав Владислав Мислінський


Як повідомляє прес-служба українського відділення IT-компанії Яндекс, для українських користувачів стала доступна нова версія Яндекс.Браузера під номером 1.5. Оновлений інтернет-оглядач став більш зручним для використання безпосередньо в Укрнеті - розробники додали декілька цікавих функціональних можливостей.

Apple найме автора діалогів для Siri

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє видання MIT Technology Review, компанія Тіма Кука розшукує співробітника для роботи з голосовим помічником Siri. В діловій соціальній мережі LinkedIn було розміщено відповідне оголошення-вакансія, яке в даний час вилучено. Головним обов'язком нового співробітника буде створення діалогів для утиліти Siri.

Навігаційне ПЗ від компанії Яндекс зможе працювати в оффлайн-режимі

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється в прес-релізі компанії Яндекс, додаток для мобільних пристроїв «Навігатор» зможе працювати навіть без підключення до інтернету. Для цього користувачеві потрібно буде тільки завантажити в пам'ять свого мобільного пристрою карту відповідного міста. Ця операція досить проста - у меню навігатора з'явився пункт «Завантажити карти» з можливістю вибору міста.

Windows 8 подолала рубіж в 40 млн. проданих ліцензій

написав Владислав Мислінський

Софтверна компанія Microsoft з моменту релізу своєї нової операційної системи зуміла продати більше 40 мільйонів екземплярів Windows 8. Як повідомляє крупне інформаційне агентство Reuters, такі цифри озвучила Тамі Реллер, що представляє вищезгадану компанію. Саме вона завідує фінансами і маркетинговою політикою підрозділу Windows.

Яндекс.Навігатор отримав кілька нових функцій

написав Владислав Мислінський

Російська IT-компанія Яндекс серйозно оновила свій картографічний додаток Яндекс.Навігатор. Тепер Навігатор враховує стаціонарні та мобільні дорожні камери. В даний час кількість камер, зазначених на картах додатки - близько 5 тис., проте їх кількість невпинно зростає. Додаток сповістить водія про те, що ведеться на ділянці дороги зйомка звуковим сигналом. На думку розробників, нововведення дозволить уникнути сумно відомих «листів щастя» і змусить водія дотримуватися встановленого швидкісного режиму.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора