Різне

Uncategorised

Instagram відкрив статистику

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється в офіційному прес-релізі компанії Instagram, щомісяця фотосервіс відвідують близько 90 млн. користувачів. За даними All Things Digital, статистика такого роду опублікована Instagram вперше. При цьому кількість користувачів, що відвідують сервіс кожен день, не розкривається. Повідомляється, що щодня відвідувачі сервісу завантажують 40 млн. фотографій. Відомо, що щомиті в Instagram з'являється 1000 коментарів і залишається 8.5-10 тис. лайків. Про це пишуть самі розробники Instagram в офіційному блозі проекту.

NBC News: святкові продажі ПК вперше продемонстрували падіння

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє NBC News, наводячи результати дослідження компанії IDC, вперше за останню п'ятирічку на світовому ринку зафіксовано падіння продажів ПК в святковий період. За останній квартал минулого року було реалізовано 89.8 млн. персональних комп'ютерів, тобто на 6.4% менше, ніж за аналогічний період 2011 року.

20% доходу Facebook від реклами приносять мобільні пристрої

написав Владислав Мислінський

Фахівці маркетингової компанії Kenshoo Social прийшли до висновку, що приблизно 5-ту частину всіх доходів компанії Марка Цукерберга від реклами приносить демонстрація оголошення користувачам мобільних девайсів. Справа в тому, що вартість мобільної реклами в Facebook істотно вища, ніж демонстрація реклами в основній версії соціальної мережі.

Аналітики: вартість сервісу Twitter складає 11 млрд. доларів

написав Владислав Мислінський

За даними видання Forbes, фахівці інвестиційної компанії Greencrest Capital оцінили популярний сервіс Twitter в 11 млрд. Макс Вольф, аналітик інвестфонду, уточнив фактори, які вплинули на зростання вартості компанії. Нагадаємо, що влітку 2011 року ринкова вартість сервісу мікроблогів становила всього 8 млрд. доларів.

У минулому році інтернет-реклама принесла рекордні прибутки

написав Владислав Мислінський

За даними Interactive Advertising Bureau, реклама в глобальній мережі в минулому році продемонструвала серйозне зростання. Найбільше зростання було відзначено в третьому кварталі 2012 року. Прибуток від надання рекламних послуг в цей період досяг 9.3 млрд. доларів. Зростання склало 18% в порівнянні з третім кварталом 2011 року.

Користувачі Рунету все частіше використовують онлайн-сервіси для планування витрат

написав Владислав Мислінський

На думку експертів, за останні кілька років ставлення мешканців колишнього СРСР до планування домашнього бюджету в корені змінилося. Дослідження та опитування, проведені серед платоспроможної аудиторії Рунета, демонстраційні істотні зміни в підході до фінансового планування. Якщо раніше для обліку і планування фінансів використовувалися листок паперу і калькулятор, то тепер все частіше застосовуються різноманітні утиліти і програми для ведення обліку і планування витрат.

У мережі з'явилися відомості про дату релізу iPad 5

написав Владислав Мислінський

За даними інтернет-видання 9to5Mac, чергова версія планшетного ПК iPad буде представлена ​​навесні 2013 року. Видання посилається на популярний японський блог про пристрої Apple - Macotakara. У блозі повідомляється, що габарити нового планшета будуть трохи менші, ніж у iPad 4. Втім, 9to5Mac вважає, що ці очікування не виправдаються. Не виключено, що iPad 5 буде виконаний в стилі iPad mini, мініатюрного планшетного ПК з екраном діагоналлю 7.9-дюймів.Ця модель була представлена ​​23 жовтня минулого року.

Інформація сервісу Яндекс.Пробки транслюватиметься на Садовому кільці

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється в прес-релізі компанії Яндекс, в столиці Росії на Садовому кільці водії зможуть дізнаватися інформацію про завантаженість доріг з трьох екранів. На екрани, представлені компанією-оператором зовнішньої реклами IVM, виводиться інформація від сервісу Яндекс.Пробки. Вони розташовані близько найбільш великих перехресть Садового кільця: перехрестя з Великим Левшінським провулком, Барикадної і Нової Басманної вулицями. Водії можуть бачити дані про те, наскільки завантажені найближчі вулиці і загальна оцінка завантаженості доріг.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора