Різне

Uncategorised

Тепер за допомогою «Яндекс.Денег» можна розплатитися в іноземних інтернет-магазинах

написав Владислав Мислінський

З сьогоднішнього дня почалося офіційне співробітництво системи електронних платежів «Яндекс.Деньги» і інтегратора платіжних сервісів Skrill. Завдяки цьому користувачам системи платежів на «Яндекс» доступна можливість оплачувати товари, придбані у закордонних інтернет-магазинах. Такий крок був зроблений у зв'язку із зростанням популярності інтернет-покупок, що здійснюються росіянами в зарубіжних магазинах.

Гравці Far Cry 3: Blood Dragon відправляться в минуле

написав Владислав Мислінський

Інформація про гру Far Cry 3: Blood Dragon продовжує з'являтися щвидкими темпами. Проект, який багатьом спочатку здався першоквітневим жартом Ubisoft, здається, і справді існує. Деякий час тому компанія відкрила офіційний сайт Blood Dragon, а 5 квітня в інтернеті виявили перші скріншоти з гри. Футуристична обстановка і зброя, кислотні кольори - всі деталі підтверджують здогади, що Blood Dragon не просто додаток для Far Cry 3, а самостійна і повноцінна гра, яку, як очікується, будуть поширювати в цифровому вигляді.

Яндекс випустив музичний додаток для Android

написав Владислав Мислінський

Розробники Яндекс створили новий додаток «Яндекс.Музика» орієнтований на пристрої на базі платформи Android. Цей плеєр універсальний, і дає можливість прослуховувати музичні композиції з «Яндекс.Музики» (це приблизно 8,5 млн.доріжок), в тому числі і музику, завантажену користувачем самостійно в пам'ять телефону або на «Яндекс.Діск».

«ВКонтакте» намагається захистити номери телефонів користувачів

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє неофіційне співтовариство оновлень соціальної мережі «ВКонтакте» «LIVE Експрес», розробники проекту змінили зовнішній вигляд сторінки для відновлення доступу до облікового запису користувача. Це було зроблено з метою запобігання несанкціонованого розголошення номерів телефонів користувачів. На оновленій сторінці відновлення доступу користувач може побачити тільки міжнародний код і дві останні цифри номера телефону, на який буде відправлено SMS-код.

Творці Thief вибрали движок Unreal Engine 3PCPS4

написав Владислав Мислінський

Кілька днів тому Марк Рейн, віце-президент Epic Games, повідомив, що графічний движок Unreal Engine 4 створювався для консолей наступного покоління, і, отже, ігри на його основі не з'являться на PlayStation 3, на Xbox 360, на Wii U. Але деякі студії, які працюють над проектами для PlayStation 4, все ж вибирають не саму нову технологію Unreal Engine 4, а Unreal Engine 3, яка перевірена роками. До їх числа зараховується і Eidos Montreal, яка створює екшен Thief на базі добре відомого розробникам графічного движка попереднього покоління.

Творець формату зображень GIF зажадав вимовляти його як «джіф»

написав Владислав Мислінський

Творець одного з найбільш популярних форматів для анімованих зображень Стів Уілхайт вирішив давню суперечку на тему як правильно вимовляти «джіф» або «гіф». Програміст наполягає на тому, що вимовляти слід тільки «джіф». Нагадаємо, що формат GIF став відомий широкій аудиторії в 1987 році, створив його, тоді ще невідомий, програміст Уілхайт, співробітник компанії CompuServe. Цей формат дозволяє зберігати 256-кольорові зображення. Найбільш ефективним його застосування вважається для картинок з великою кількістю заливок однорідного типу, тобто найпростіших графічних зображень і логотипів.

Для користувачів Flickr безкоштовно доступний 1 Тбайт для зберігання знімків

написав Владислав Мислінський

Інтернет-компанія Yahoo повідомила про свій намір надати користувачам на фотохостингу Flickr до 1 Тбайта вільного місця для зберігання фотографій. Причому абсолютно безкоштовно. Такі дії здійснюються, як складова масштабного оновлення сервісу. Представники компанії Yahoo недавно здивували всіх новим придбанням - сервісом мікроблогів Tumblr, а також згадали про те, що офіс компанії в Нью-Йорку поміняв своє місце розташування і тепер перебуватиме в колишньому офісі редакції The New York Times, на Таймс-сквер. На даний момент загальна чисельність користувачів сервісу Flickr налічує близько 90 млн. осіб.

«Яндекс» тепер має свою власну доменну зону

написав Владислав Мислінський

ICANN - міжнародна некомерційна організація, яка займається регулюванням адресного простору в Мережі, схвалила заявку на створення доменної зони. Yandex, яка була подана російською компанією «Яндекс». Прес-служба компанії заявила про те, що до доменів верхнього рівня користувачам належить ще звикати, а поки «Яндекс» планує їх використовувати для власних ресурсів. На. Yandex буде міститися та ж інформація, що і на регіональних доменах компанії yandex.kz, yandex.ua і тд., яких на даний момент у компанії є досить багато.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора