Різне

Uncategorised

Samsung інвестує в будівництво заводу в Китаї сім мільярдів доларів

написав Владислав Мислінський

За даними видання The Korea Times, не менше 7 млрд. доларів планує інвестувати корпорація Samsung Electronics в будівництво на території Китаю в місті Сіані заводу з випуску чіпів пам'яті NAND. Перша інвестиція в розмірі 2,3 млрд. доларів вже затверджена радою директорів.

Google оголосила про офіційний реліз мови програмування Go version 1

написав Владислав Мислінський

Компанія Google офіційно повідомила про перший реліз власної відкритої експериментальної мови програмування в стабільному варіанті Go version 1, яка вперше була анонсована ще в кінці 2009 року. Мова тепер доступна у формі бінарних пакетів для Windows, Linux, Mac OS X, FreeBSD та деяких інших ОС.

Google відкриє «хмарний» сервіс вже в квітні

написав Владислав Мислінський

Не виключається ймовірність того, що найближчим часом у компанії Google з'явиться власний «хмарний» сервіс. Чутки про створення нею мережевого сховища інформації з'явилися ще п'ять років тому. Імовірно, «хмарний» сервіс від Google буде називатися Google Drive.

IPO Facebook відбудеться в травні

написав Владислав Мислінський

У виданні WallStreet Journal була опублікована інформація про те, що в даний час точна дата IPO найбільшої в світі соціальної мережі Facebook залежить виключно від того, яке рішення прийме Комісія з цінних паперів і бірж, але вже немає ніяких сумнівів, що первинне розміщення акцій відбудеться в травні поточного року.

ХДС звинувачується у використанні «піратських» доменів для піару

написав Владислав Мислінський

Видання Handelsblatt повідомляє, що представники очолюваної канцлером Німеччини Ангелою Меркель партії ХДС були викриті в активній реєстрації доменних імен в період передвиборної кампанії в Північному Рейні-Вестфалії. Зокрема, в окрузі Ратінген відділенням партії ХДС був зареєстрований домен Піратської партії. Були також зайняті домени piratenratingen.de, piraten-ratingen.de і piratenparteiratingen.de. всі вони тепер ведуть на сторінку сайту ХДС в Ратінгене, де розміщена агітація на користь місцевого кандидата Вільгельма Дросте.

Megaupload відмовився від судової тяганини з Universal Music Group

написав Владислав Мислінський

Нещодавно на TorrentFreak з'явилася інформація про те, що закритий в січні файлообмінник Megaupload має намір відкликати свій позов проти компанії Universal Music Group.

Нагадаємо, що судовий розгляд було ініційовано в кінці минулого року в зв'язку з тим, що за ініціативою Universal Music Group з YouTube був видалений рекламний ролик сервісу за участю таких виконавців, як Кім Кардашьян, Will.I.Am, Каньє Уест і Снуп Догг. Тоді Universal звинуватила Megaupload в порушенні авторських прав розміщенням в інтернеті кліпу «Megaupload Mega Song».

Facebook купила 750 патентів IBM

написав Владислав Мислінський

Відбулася угода між соціальною мережею Facebook і компанією IBM з придбання першою визначених об'єктів інтелектуальної власності. Представники Facebook і сам Марк Цукерберг особисто підтверджують, що стали власниками 750 патентів IBM, в число яких увійшов ряд мережевих технологій і спеціальне програмне забезпечення. Інформація про вартість покупки поки не розголошується.

Firefox не буде підтримувати старі версії Windows

написав Владислав Мислінський

Нова версія популярного Firefox 13 вийде з посиленими вимогами до операційної системи. Інтернет-браузер не працюватиме в Windows 2000, XP і XP SP1. Представники компанії також попереджають, що вже з 24 квітня поточного року повністю припиниться підтримка Firefox 3.6.

Творці інтернет-браузера впевнені, що посилення вимог, завдяки новому середовищу, дозволить значно збільшити продуктивність Firefox. Реліз Firefox 13 запланований на 4 червня 2012 року. Представники компанії Mozilla рекомендують користувачам Windows XP своєчасно встановити необхідні оновлення, а господарям комп'ютерів з Windows 2000 повністю поміняти операційну систему.

Нагадаємо, що ОС Windows XP в даний час все ще досить широко використовується і залишається однією з найбільш популярних операційних систем. Їй належить 46,52% ринку, в той час як Windows 7 - тільки 36,99%. У зв'язку з припиненням підтримки Firefox 3.6, представники компанії Mozilla повідомляють, що період її підтримки після 24 квітня буде продовжено тільки для корпоративних користувачів ще на три місяці.

Дані статистики свідчать, що аж до кінця 2011 року Firefox був на другому місці за популярністю серед інтернет-браузерів. В даний час він поступився цим місцем браузеру Google Chrome.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора