Різне

Uncategorised

Акції AOL подорожчали на 22%

написав Владислав Мислінський

Котирування акцій найбільшого інтернет-холдингу AOL на вчорашній торговельній сесії продемонстрували стрімке зростання. Останні новини повідомляють, що вартість цінних паперів холдингу виросла на 22%. Таким чином, капіталізація AOL на сьогоднішній день перевищує 4 млрд. доларів.

Apple як і раніше закуповує комплектуючі в Samsung

написав Владислав Мислінський

Незважаючи на серйозну конкуренцію відразу в декількох сегментах світового ринку споживчої електроніки, Apple як і раніше купує у корейської компанії Samsung комплектуючі для своїх пристроїв. Цьому не заважає навіть тривале патентне протистояння між корпораціями. Наприклад, на ринку смартфонів Samsung посідає перше місце за обсягами продажів, тоді як Apple змушена задовольнятися другою позицією.

Gmail визнано найпопулярнішим сервісом електронної пошти

написав Владислав Мислінський

alt

Як стверджує видання GigaOM, поштовий сервіс інтернет-гіганта Google, є на сьогоднішній день найпопулярнішим в світі. Пошта Gmail залишила позаду такі сервіси, як Yahoo! і Hotmail. GigaOM посилається на результати статистично досліджень аналітичної компанії comScore.

Повідомляється, що місячна аудиторія Gmail становить близько 288 млн. чоловік. Hotmail, поштовий сервіс від компанії Microsoft, розташувався на другій позиції - цей e-mail за місяць використовували більше 286 млн. чоловік. На третій позиції в рейтингу найпопулярніших поштових сервісів світу - пошта від Yahoo! з аудиторією розміром у 282 млн. користувачів.

Російський ринок онлайн-продажів продовжить зростання

написав Владислав Мислінський

На думку експертів, сегмент онлайн-торгівлі в Росії має великий потенціал для розвитку за рахунок зростання продажів в регіонах країни. Сьогодні доставка по пошті або кур'єрськими службами дозволяє купувати в мережі все частіше, використовуючи для оплати кредитні карти. Ця тема, зокрема, обговорювалася на минулому в минулому місяці в Москві конференції «Електронна Торгівля 2012».

Аналітики: сервіс GetTaxi володіє величезним потенціалом

написав Владислав Мислінський

Інформаційні технології продовжують стрімку експансію в усі області бізнесу. Не є винятком і сегмент послуг, зокрема, служби таксі. Популярність запущеного в Санкт-Петербурзі три тижні тому мобільного сервісу GetTaxi стрімко зростає.

Anonymous запустить власний аналог Wikileaks

написав Владислав Мислінський

Як повідомив в інтерв'ю для радіостанції Голос Росії представник хакерського угруповання Anonymous, найближчим часом в інтернеті з'явиться аналог Wikileaks. Новий сервіс почне свою роботу в грудні поточного року і отримає назву TYLER. Відомо, що технічно проект буде являти собою спеціальне ПЗ з функцією шифрування даних і передачею інформації по протоколу P2P. За рівнем захищеності TYLER буде знаходитися на одному рівні з BitCoin.

Англія буде використовувати для боротьби з кіберзагрозами геймерів

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє AFP, влада почала набір молоді, знайомої з іграми та інтернетом. Про це повідомив Вільям Хейг, міністр закордонних справ країни. Символічно, що промову, присвячена цій події, глава МЗС Великобританії прочитав в Блетчлі-Парк - саме там під час Другої світової війни була проведена операція по злому німецької шифромашини Енігма. За словами Хегай, 100 молодих людей без вищої освіти будуть відібрані для роботи в Центрі урядового зв'язку.

Більше 10 співробітників Яндекса стали мільйонерами

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє видання Ведомости, програма надання опціонів топ-менеджменту компанії Яндекс зробила мільйонерами понад 10 співробітників пошуковика. Відомості провели аналіз інформації, наданої Bloomberg і InvestorPoint. Як повідомляє газета, за останні 12 місяців співробітниками Яндекса було продано близько 2.7 млн. акцій найбільшої пошукової компанії Рунета. Біржова вартість такого пакета акцій становить близько 60 млн. доларів.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора