Різне

Uncategorised

Нові версії мобільної операційної системи Android не будуть підтримувати Flash

написав Владислав Мислінський

Як повідомляють представники компанії Adobe Systems, платформа Android вже в найближчому майбутньому перестане підтримувати Adobe Flash. Точніше, починаючи з Android 4.1, офіційний Flash Player для цієї платформи випускатися не буде.

Більше того - з 15 серпня в Android Market (не так давно перейменований в Google Play) доступ до дистрибутива Flash Player буде закритий. Цікаво, що розробники заздалегідь попереджають - при оновленні Android 4.0 до нової версії Flash Player слід видалити, оскільки його робота буде нестабільною. При цьому Adobe Systems безумовно не збирається адаптувати Flash під платформу Jelly Bean (таке кодове ім'я буде носити Android 4.1). Цікаво, що саме підтримка технології Flash Player протягом довгого часу називалася користувачами основною перевагою операційної системи від Google.

Google піде на поступки європейському антимонопольному комітету

написав Владислав Мислінський

Інтернет-гігант Google, який все частіше звинувачують у використанні свого домінуючого положення в інтернет-сегменті для тиску на конкурентів, вживає заходів для врегулювання конфлікту.

Як повідомляє видання The Financial Times, компанія погодилася прийняти деякі умови, продиктовані антимонопольними органами. Справа в тому, що в ЄС вважають - компанія використовує свою пошукову систему в першу чергу для власної користі, просуваючи свої сервіси і обмежуючи конкуренцію в сегменті інтернет-реклами. Навесні поточного року Хоакін Альмунія, керівник європейського антимонопольного комітету, звернувся до Google і попросив сформувати пакет пропозицій з врегулювання ситуації. У разі якщо запропоновані компанією заходи виявляться неефективними, регулятори можуть обмежити присутність компанії в Європі.

Американці вважають, що Google + набагато зручніше Facebook

написав Владислав Мислінський

За даними American Customer Satisfaction Index (індекс задоволеності користувачів або ACSI), соціальна мережа Google + влаштовує американців більше, ніж її прямий конкурент Facebook. Більше того - соціальна мережа Марка Цукерберга є єдиним сервісом подібного роду, чий рівень Customer Satisfaction знаходиться на рівні 61 з 100 балів. Це найнижчий показник серед усіх великих соціальних мереж.

Американці пояснюють таке ставлення в Facebook проблемами із захистом особистих даних, масою реклами на сторінках і глобальної зміною інтерфейсу мережі. Не дивно, що дітище Цукерберга увійшла в антитоп 5 - список з 5 компаній з найнижчим показником ACSI.

BBC: реклама в Facebook неефективна

написав Владислав Мислінський

Друзі сайту: найкраща паркетна дошка, вироблена з якісної деревени для вашого дому.

Журналісти інформаційно-аналітичної компанії BBC вважають, що рекламні кампанії в соціальній мережі Facebook недостатньо ефективні. Сьогодні компанії, які просувають свій бренд через цей майданчик, витрачають свої бюджети вхолосту.

Такі результати фахівці отримали, організувавши експериментальну рекламну кампанію. Виявилося, що «лайки» до постів дуже часто ставлять користувачі, абсолютно не зацікавлені в тих чи інших послугах або продуктах. Прорекламувавши фейкову компанію VirtualBagel, дослідники отримали аудиторію з Єгипту та Індії, хоча кампанія була таргетована також на США і Великобританію.

NBC Universal викупила в Microsoft частку порталу MSNBC.com

написав Владислав Мислінський

Друзі сайту: купляйте та встановлюйте кращі вікна львів за хорошими цінами.

Популярний портал MSNBC отримав нову назву і піддався ребрендингу. Тепер ресурс називається NBCNews.com. Справа в тому, що Microsoft і NBC припинили співпрацю в рамках даного проекту - NBC викупила частку софтверної компанії.

Поки фінансові подробиці угоди невідомі, але NYTimes повідомляє про суму в 300 млн. У той же час, NBC і раніше буде одним з постачальників контента для MSN.com. Відомо, що доменне ім'я MSNBC.com буде використано для офіційного сайту телеканалу MSNBC TV. На сьогоднішній день адреса є дзеркалом NBCNews.com. Треба сказати, що портал представляв собою спільне підприємство, яке мало стати об'єднуючою ланкою між різнотипними медіа-виданнями.

Ціни на Google Maps API знижені в 8 разів

написав Владислав Мислінський

Як повідомляють представники компанії Google в корпоративному блозі Google Geo Developers, відтепер ціни і ліміти на Google Maps API істотно знижені. Тепер доступ до Maps API коштуватиме 50 центів за 1000 завантажень, тоді як раніше за таку ж кількість завантажень потрібно було заплатити 4 долари.

Вчені працюють над інтерактивним пошуком

написав Владислав Мислінський

Науковим колективом з Університету Глазго ведеться розробка унікальної пошукової системи. Новинка називається Smart. Ця система відрізняється можливістю використання самої різної інформації - відео з камер спостереження, звуки з мікрофонів і ряд інших даних, отриманих від різного роду датчиків.

Oracle усунула серйозний баг в MySQL

написав Владислав Мислінський

Усунена серйозна вразливість в системі управління базами даних MySQL і соплатформенній СУБД MariaDB. Уразливість, що отримала індекс CVE-2012-2122 усунена у всіх підтримуваних компанією Oracle версіях MySQL. Варто зазначити, що MySQL 5.1 і 5.5 убезпечили ще минулого місяця. Офіційних заяв розробники не робили, давши користувачам час оновити свої версії СУБД. Уразливість має місце лише на деяких конфігураціях, що використовують функцію memcmp (), значення якої виходить за рамки діапазону -128 - 127, тобто на сконфігурованих певним чином Linux-системах.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора