Різне

Uncategorised

Цукерберг не буде продавати акції своєї соціальної мережі

написав Владислав Мислінський

Марк Цукерберг, творець найбільшої в світі соціальної мережі, прийняв рішення не продавати належні йому акції компанії протягом найближчого року. Як заявляє авторитетне видання The Wall Street Journal, ця міра повинна стати моральною опорою для співробітників та акціонерів Facebook. Крім того, топ-менеджери Дональд Грехем і Марк Андресен заявили, що теж не будуть продавати акції, за виключення невеликого пакета, виручка від якого піде на сплату податкових зобов'язань.

EA: кооперативний режим Dead Space - спроба охопити максимально можливу аудиторію

написав Владислав Мислінський

Як повідомили представники компанії Electronic Arts, поява режиму кооперативного проходження гри Dead Space пояснюється побажаннями геймерів. Як з'ясувалося, безліч геймерів вважають перші дві частини гри занадто страшними, щоб проходити їх на самоті.

За словами Лори Миле, саме тому було прийнято додати в третю частину режим кооперативу. Як заявила Мілі, результати маркетингового дослідження EA свідчать про те, що Dead Space сподобалася величезній кількості геймерів, але багато з них вважали гру занадто страшною для самостійного проходження. Режим кооперативної гри покликаний задовольнити побажання саме цієї частини шанувальників серіалу по всесвіту Dead Space.

Konami анонсувала PC-версію Castlevania: Lords з Shadow 2

написав Владислав Мислінський

На щорічній виставці Gamescom була анонсована ПК-версія Castlevania: Lords of Shadow 2. Про це ж у своєму мікроблозі написав продюсер проекту Девід Кокс. Він також заявив, що розробники представлять гру одночасно для трьох популярних платформ. Таким чином, виключно консольна франшиза Castlevania нарешті добереться і до PC.

Electronic Arts оголосила дату релізу Dead Space 3

написав Владислав Мислінський

Третя частина космо-хоррора Dead Space 3 вже відома. Отже, продовження одного з кращих представників жанру жахів - 5 лютого. Саме в цей день стартують американські продажі гри. У Європі продажі стартують через три дні.

IBM купить компанію-розробника ПЗ Kenexa

написав Владислав Мислінський

Одна з найстаріших IT-компаній світу планує купити розробника ПЗ Kenexa. За наявними даними, IBM розраховує завершити операцію в останньому кварталі поточного року. Kenexa працює в сегменті розробки програмного забезпечення для управління людськими ресурсами та рекрутингу. Імовірно, сума операції досягне 1.3 млрд. доларів, тобто приблизно по 46 доларів за кожну випущену акцію компанії.

Agnitum купує угорську антивірусну компанію VirusBuster

написав Владислав Мислінський

Російська компанія Agnitum, що виробляє антивірусне ПЗ, повідомила про придбання прав на продукти і технології, створені угорською компанією VirusBuster. Сума покупки поки не розкривається, але вже відомо, що в число придбань увійшли антивірусні бази і антивірусна технологія. Відзначимо, що Agnitum і VirusBuster є давніми партнерами.

IBM стане власником Texas Memory Systems

написав Владислав Мислінський

Компанія IBM планує купити Texas Memory Systems, великого виробника SSD (твердотільних флеш-накопичувачів). Велика частина клієнтів компанії - великі корпорації, що використовують рішення TMS у власній IT-інфраструктурі. Все частіше таким накопичувачам віддається перевага перед традиційними жорсткими дисками, оскільки SSD використовують технології RAM і Flash, забезпечують менше енергоспоживання та більш високу швидкодію. Відповідно, використання SSD економічно більш доцільно, особливо у великих IT-системах. При цьому виробництво твердотільних накопичувачів істотно дешевше виробництва HDD.

Фінансові показники Acer дещо покращилися

написав Владислав Мислінський

У другому кварталі поточного року найбільший тайваньський виробник споживчої електроніки Acer зумів отримати невеликий чистий прибуток. Компанія заробила 1.87 млн. доларів США, тоді як ще роком раніше за аналогічний період Acer зазнав збитків на суму 226 млн. доларів.

Таким чином, можна сміливо говорити про те, що компанія зуміла впоратися з кризою. Відзначимо, що в перерахунку на цінні папери прибуток тайванського вендора склав 0.02 тайваньських долара на акцію. До речі, ця сума виявилася істотно нижчою за прогнози експертів.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора