Різне

Uncategorised

Аналітики: сервіс GetTaxi володіє величезним потенціалом

написав Владислав Мислінський

Інформаційні технології продовжують стрімку експансію в усі області бізнесу. Не є винятком і сегмент послуг, зокрема, служби таксі. Популярність запущеного в Санкт-Петербурзі три тижні тому мобільного сервісу GetTaxi стрімко зростає.

Anonymous запустить власний аналог Wikileaks

написав Владислав Мислінський

Як повідомив в інтерв'ю для радіостанції Голос Росії представник хакерського угруповання Anonymous, найближчим часом в інтернеті з'явиться аналог Wikileaks. Новий сервіс почне свою роботу в грудні поточного року і отримає назву TYLER. Відомо, що технічно проект буде являти собою спеціальне ПЗ з функцією шифрування даних і передачею інформації по протоколу P2P. За рівнем захищеності TYLER буде знаходитися на одному рівні з BitCoin.

Англія буде використовувати для боротьби з кіберзагрозами геймерів

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє AFP, влада почала набір молоді, знайомої з іграми та інтернетом. Про це повідомив Вільям Хейг, міністр закордонних справ країни. Символічно, що промову, присвячена цій події, глава МЗС Великобританії прочитав в Блетчлі-Парк - саме там під час Другої світової війни була проведена операція по злому німецької шифромашини Енігма. За словами Хегай, 100 молодих людей без вищої освіти будуть відібрані для роботи в Центрі урядового зв'язку.

Більше 10 співробітників Яндекса стали мільйонерами

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє видання Ведомости, програма надання опціонів топ-менеджменту компанії Яндекс зробила мільйонерами понад 10 співробітників пошуковика. Відомості провели аналіз інформації, наданої Bloomberg і InvestorPoint. Як повідомляє газета, за останні 12 місяців співробітниками Яндекса було продано близько 2.7 млн. акцій найбільшої пошукової компанії Рунета. Біржова вартість такого пакета акцій становить близько 60 млн. доларів.

Софтверний гігант Microsoft запустив власний музичний сервіс

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється в офіційному прес-релізі, компанія представила новий сервіс під назвою Xbox Music. Незважаючи на назву, використовувати функціонал сервісу зможуть не тільки власники ігрових консолей Xbox 360, але і власники ПК і планшетних пристроїв під управлінням Windows 8, а також власники смартфонів з Windows Phone 8.

Anonymous не схвалили рішення Wikileaks про платний доступ до контенту

написав Владислав Мислінський

Хакерський рух Anonymous негативно сприйняв рішення скандально відомого ресурсу Wikileaks стягувати плату з користувачів. 11 жовтня в одному з мікроблогів Anonymous з'явилося повідомлення з побажанням Wikileaks «згоріти в пеклі».

Доходи Рунета склали 4.62% від ВВП Росії

написав Владислав Мислінський

Як свідчить статистика, зібрана РАЕК (Російська Асоціація електронних комунікацій) та Вищою школою економіки, в Рунеті генерується близько 5% ВВП Росії. Як стверджують представники цих організацій, настільки ретельне дослідження в російському сегменті глобальної мережі проведено вперше.

Foxconn заперечує страйк на заводі в Чженчжоу

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє інформаційно-аналітичне агентство Reuters, представники Foxconn підтверджують лише кілька трудових спорів між співробітниками заводу і відділом забезпечення якості. За твердженнями цього боку, мали місце всього кілька інцидентів, що датуються 1 і 2 числами поточного місяця.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора