Різне

Uncategorised

Ціна за одну акцію Apple досягла 600 доларів

написав Владислав Мислінський

15 березня в перші хвилини роботи біржі NASDAQ вартість акцій компанії Apple подолала рекордну позначку в 600 доларів за один цінний папір. До вечора того ж дня курс цінних паперів корпорації впав до 585,56 доларів за одну акцію. Цей показник виявився на 4,02% меншим в порівнянні з аналогічним значенням закриття, встановленим 14 березня.

Угрупованню Anonymous приписують створення нової ОС

написав Владислав Мислінський

За даними The Hacker News для користувачів мережі інтернет відкритий доступ до дистрибутива нової операційної системи, створеної членами хакерського угруповання Anonymous.

Anonymous OS розроблена на основі ОС Ubuntu 11.10 в графічному середовищі MATE. Вона включає в себе додаткове хакерське програмне забезпечення - стимулятор DOS-атак, програми для злому паролів і для пошуку вразливостей під назвами John the Ripper і Sql Poison. Дизайн нової операційної системи виконаний із застосуванням символіки Anonymous. З метою збереження конфіденційності ОС можна встановлювати на знімні носії - флешки або диски.

Вийшла нова версія інтернет-браузера Firefox

написав Владислав Мислінський

PCWorld повідомляє, що днями, а саме - 13 березня, в інтернеті стала доступна користувачам остання версія браузера Firefox 11 від корпорації Mozilla. Основним нововведенням в ній стала поява спеціального інструменту, який дозволяє імпортувати закладки, історію навігації, а також файли cookies з інтернет-браузера Chrome, що належить корпорації Google.

Dell придбала компанію SonicWall

написав Владислав Мислінський

Компанія Dell недавно купила SonicWall. Придбання цієї спеціалізованої на захисті комп'ютерних даних фірми дозволить розширити асортимент продуктів, що забезпечують інформаційну безпеку. Нагадаємо, що зараз серед них можна назвати сервіс Dell SecureWorks, продукти для шифрування інформації, хмарні технології та багато іншого.

Intel готує до запуску сервіс телебачення через інтернет

написав Владислав Мислінський

Нещодавно видання The Wall Street Journal розмістило інформацію про те, що компанія Intel приступає до освоєння принципово нової для неї сфери діяльності. Нею стане створення в інтернеті сервісу, аналогічного кабельному телебаченню.

Контакти

написав Владислав Мислінський

Способів звя'затись зі мною є безліч. Але спочатку добре подумайте чи то вам потрібно і чи то потрібно мені. Якщо ви хочете купити в мене рекламу, героїн, сайт, віддати мені свою машину (квартиру, яхту, літак), пожертвувати трохи грошей мені на їжу, оплатити оренду житла, оплатити інтернет, комунальні послуги - тоді велкам.

Скайп – android2.0 (буваю відносно часто)

Аська – 578759880 (буваю майже ніколи)

Електронна пошта – front2back2(собачка)gmail.com (приходить на мій смартфон, відповідаю зразу)

Соц мережі

Фейсбук – http://www.facebook.com/Myslinsky (буваю часто)

Твіттерhttps://twitter.com/VMyslinsky (аккаунт є, але практично не заходжу)

Номера телефонів вам знати не конче, бо телефонні розмови я не люблю, а з чужими людьми й поготів.

Про автора

написав Владислав Мислінський

Мислінський Владислав - це я :)

Коротко про себе:

22 роки, одружений, щасливий, дітей нема (тому й щасливий).

(Інформацію оновлено станом на 1 червня 2017 року.)

Детально про себе:(жирним шрифтом виділено найважливіше)

Живу, працюю та існую у Івано-Франківську.

Мої гаджети: телефон - смартфон - планшет - ноутбук - нетбук

Інтереси мої достатньо широкі. Вже не перший рік кручуся в сфері СЕО, веб-маркетингу.

Обожнюю дивитись фільми, можу вважати себе кіноманом. Це доводять всі пости під назвою "Кінодайджест". Люблю фільми практично всіх жанрів, крім хорорів час пливе, все міняється і в 2013 році я полюбив хорори :) 

Про мої музичні вподобання ви можете почитати тут.

Раніше на цій сторінці я тримав інформацію про речі, які мені подобаються, та речі, які я ненавиджу. Та тепер я вважаю, що така інформація тут є недоцільною. І люди повинні дізнаватись про мене при спілкуванні, а не при читанні блогу. Якщо комусь цікаво, то блог був заснований на початку далекого 2011-го року. Серйозних цілей у його веденні в мене нема, просто мені зручно мати місце, де я можу поділитись думками і судженнями, нехай навіть з мінімальною аудиторією.

З повагою, Владислав Мислінський.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора