Різне

Uncategorised

Більше 10 співробітників Яндекса стали мільйонерами

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє видання Ведомости, програма надання опціонів топ-менеджменту компанії Яндекс зробила мільйонерами понад 10 співробітників пошуковика. Відомості провели аналіз інформації, наданої Bloomberg і InvestorPoint. Як повідомляє газета, за останні 12 місяців співробітниками Яндекса було продано близько 2.7 млн. акцій найбільшої пошукової компанії Рунета. Біржова вартість такого пакета акцій становить близько 60 млн. доларів.

Софтверний гігант Microsoft запустив власний музичний сервіс

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється в офіційному прес-релізі, компанія представила новий сервіс під назвою Xbox Music. Незважаючи на назву, використовувати функціонал сервісу зможуть не тільки власники ігрових консолей Xbox 360, але і власники ПК і планшетних пристроїв під управлінням Windows 8, а також власники смартфонів з Windows Phone 8.

Anonymous не схвалили рішення Wikileaks про платний доступ до контенту

написав Владислав Мислінський

Хакерський рух Anonymous негативно сприйняв рішення скандально відомого ресурсу Wikileaks стягувати плату з користувачів. 11 жовтня в одному з мікроблогів Anonymous з'явилося повідомлення з побажанням Wikileaks «згоріти в пеклі».

Доходи Рунета склали 4.62% від ВВП Росії

написав Владислав Мислінський

Як свідчить статистика, зібрана РАЕК (Російська Асоціація електронних комунікацій) та Вищою школою економіки, в Рунеті генерується близько 5% ВВП Росії. Як стверджують представники цих організацій, настільки ретельне дослідження в російському сегменті глобальної мережі проведено вперше.

Foxconn заперечує страйк на заводі в Чженчжоу

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє інформаційно-аналітичне агентство Reuters, представники Foxconn підтверджують лише кілька трудових спорів між співробітниками заводу і відділом забезпечення якості. За твердженнями цього боку, мали місце всього кілька інцидентів, що датуються 1 і 2 числами поточного місяця.

У Москві відбувся eRetailForum 2012

написав Владислав Мислінський

У столиці Росії пройшов щорічний форум eRetailForum, який зібрав представників електронної комерції і маркетингу. Організатором заходу стала компанія InSales.ru. Основною темою форуму стали нові шляхи завоювання цільової аудиторії - як відзначають фахівці, незважаючи на зростання сегменту, завоювати клієнта стає все складніше.

Софтверний гігант побоюється витоку даних про консолі нового покоління

написав Владислав Мислінський

Microsoft убезпечить себе від витоків інформації про нову ігрову консоль Xbox 720. За даними Geekwire, співробітники компанії, що працюють в редмондському кампусі, отримали офіційні повідомлення про зміну правил безпеки. Відтепер, повідомляє портал, доступ в 4 приміщення, де, по всій видимості, і ведеться робота над консоллю нового покоління, буде відкритий лише для працюючих там співробітників.

Google Maps спускається під воду

написав Владислав Мислінський

Компанія Google дає можливість здійснити подорож до найзнаменитіших підводних пам'яток, навіть не відриваючись від комп'ютера. Завдяки сервісу Google Maps користувачі зможуть відвідати Філіппінські рифи, рифи на Гаваях, а також Великий Бар'єрний риф в Австралії.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора