Різне

Uncategorised

Творці Thief вибрали движок Unreal Engine 3PCPS4

написав Владислав Мислінський

Кілька днів тому Марк Рейн, віце-президент Epic Games, повідомив, що графічний движок Unreal Engine 4 створювався для консолей наступного покоління, і, отже, ігри на його основі не з'являться на PlayStation 3, на Xbox 360, на Wii U. Але деякі студії, які працюють над проектами для PlayStation 4, все ж вибирають не саму нову технологію Unreal Engine 4, а Unreal Engine 3, яка перевірена роками. До їх числа зараховується і Eidos Montreal, яка створює екшен Thief на базі добре відомого розробникам графічного движка попереднього покоління.

Творець формату зображень GIF зажадав вимовляти його як «джіф»

написав Владислав Мислінський

Творець одного з найбільш популярних форматів для анімованих зображень Стів Уілхайт вирішив давню суперечку на тему як правильно вимовляти «джіф» або «гіф». Програміст наполягає на тому, що вимовляти слід тільки «джіф». Нагадаємо, що формат GIF став відомий широкій аудиторії в 1987 році, створив його, тоді ще невідомий, програміст Уілхайт, співробітник компанії CompuServe. Цей формат дозволяє зберігати 256-кольорові зображення. Найбільш ефективним його застосування вважається для картинок з великою кількістю заливок однорідного типу, тобто найпростіших графічних зображень і логотипів.

Для користувачів Flickr безкоштовно доступний 1 Тбайт для зберігання знімків

написав Владислав Мислінський

Інтернет-компанія Yahoo повідомила про свій намір надати користувачам на фотохостингу Flickr до 1 Тбайта вільного місця для зберігання фотографій. Причому абсолютно безкоштовно. Такі дії здійснюються, як складова масштабного оновлення сервісу. Представники компанії Yahoo недавно здивували всіх новим придбанням - сервісом мікроблогів Tumblr, а також згадали про те, що офіс компанії в Нью-Йорку поміняв своє місце розташування і тепер перебуватиме в колишньому офісі редакції The New York Times, на Таймс-сквер. На даний момент загальна чисельність користувачів сервісу Flickr налічує близько 90 млн. осіб.

«Яндекс» тепер має свою власну доменну зону

написав Владислав Мислінський

ICANN - міжнародна некомерційна організація, яка займається регулюванням адресного простору в Мережі, схвалила заявку на створення доменної зони. Yandex, яка була подана російською компанією «Яндекс». Прес-служба компанії заявила про те, що до доменів верхнього рівня користувачам належить ще звикати, а поки «Яндекс» планує їх використовувати для власних ресурсів. На. Yandex буде міститися та ж інформація, що і на регіональних доменах компанії yandex.kz, yandex.ua і тд., яких на даний момент у компанії є досить багато.

Протягом хвилини користувачі YouTube завантажують по 100 годин відео

написав Владислав Мислінський

Сервіс YouTube відзначає своє восьмиліття. В офіційному блозі відеохостингу говориться про значне зростання популярності сервісу, на сьогоднішній день користувачі завантажують протягом 1 хвилини понад 100 годин відео. Для порівняння зазначимо, що пару років тому обсяг завантаженого відеоконтенту за хвилину становив у два рази менше, а минулого року показник збільшився до позначки 72 години. Такі дані надані Techcrunch. У записі блогу йде мова про те, що протягом цих років кількість користувачів YouTube стало понад 1 млрд. чоловік.

Новий музичний сервіс від Google

написав Владислав Мислінський

Під час проведення однієї з корпоративних конференцій розробників компанією Google буде анонсований новий потоковий музичний сервіс. Про це повідомили анонімні джерела порталу The Verge. Згідно з наданими даними, на даний момент вже підписані ліцензійні угоди між Google і найбільшими студіями звукозапису Америки. Доступ до музичних підпискам можна буде отримати через відеохостинг YouTube, а також за допомогою додатка GooglePlay на ОС Android.

У мережі Facebook вірус викрадає дані користувачів

написав Владислав Мислінський

З недавнього часу у Всесвітній павутині поширилася шкідлива програма, що збирає дані про користувачів соцмережі Facebook. Вірус замаскований досить вміло і виглядає як звичайне розширення для популярних браузерів. Тому юзерам, які використовують браузери Mozilla Firefox і Google Chrome не рекомендується погоджуватися на оновлення будь-яких доступних додатків для браузерів. Таким способом зловмисники прикривають троянську програму Trojan: JS / Febipos.

Відеохостинг YouTube запустив трансляцію деяких платних телеканалів

написав Владислав Мислінський

Чутки про можливу плату за перегляд з'явилися ще на початку 2013 року, а вже в недавньому часі YouTube почав продавати платні підписки на деякі канали. Власники відеохостингу прийняли це рішення з метою збільшення обсягів прибутку. Також, за їх словами, це дозволить використовувати більш якісний контент, а для творців YouTube такий крок послужить стимулом до постійного оновлення та роботи хостингу на вищому рівні.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора