Різне

Uncategorised

Смартфони стають популярними в Росії

написав Владислав Мислінський

Статистика показує, що від року до року кількість продаваних телефонів на території Росії неухильно зростає. Приміром, тільки за перші пів-року в 2013 було продано смартфонів на суму майже в 74 мільярди рублів (у відсотковому співвідношенні продажі збільшилися майже що на 50%, порівняно з попереднім роком). Така тенденція спостерігається вже декілька років - купувати «звичайні телефони», або ж, як їх іменують в народі - звонилки, майже ніхто не хоче, адже функціонально вони не можуть запропонувати того ж, що й «розумні телефони», яких зараз доступно безліч від різних виробників.

Невелике викриття Valve

написав Владислав Мислінський

Історії про те, що Valve є одним з кращих роботодавців, і структура компанії дійсно «особлива» ходять вже давно. І ось недавно це підтвердилося, але не з того боку, з якою б хотілося багатьом ... Одна зі звільнених співробітниць розповіла, що не все так, як може здатися на перший погляд. Дійсно - свобода в компанії головне, однак обмежується вона самими ж співробітниками. Приміром вона зі своїми працівниками, з якими і «надійшла» в компанію, займалася розробкою очок додаткової реальності, при цьому перебуваючи в Valve повний робочий день.

Німецьку газету Augsburger Allgemeine відвідала поліція через образу в коментарях до статті

написав Владислав Мислінський

Стаття в німецькій газеті Augsburger Allgemeine про плани Фолькера Улльріха (ХСС) заборонити вуличну проституцію в містах Німеччини викликала бурхливе і емоційне обговорення. Один з користувачів залишив коментар, в якому дорікав Улльріха у правопорушенні. Улльріху цей відгук здався образливим і він звернувся до свого адвоката.

Високий суд Австралії: Google не несе відповідальності за зміст реклами

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє інформаційне агентство Reuters, Високий суд Австралії визнав - інтернет-компанія Google не повинна нести відповідальність за зміст рекламних оголошень, демонстрованих на сторінках результатів пошуку. Цей вердикт завершив тяжбу Google і ACCC (Австралійська комісія з конкуренції і споживачам), що тривала 6 років.

«Мегафон» буде покарана за незаконну SMS-рекламу

написав Владислав Мислінський

Як було встановлено Федеральною антимонопольною службою (ФАС), ВАТ «Мегафон» порушила закон «Про рекламу». У ФАС надійшла скарга про те, що абонентом «Мегафона» було відправлено SMS-повідомлення, яке містило рекламу послуги «Відео« Ви - очевидець », а також запит « передзвонити ».

Google стане лояльнішим в питаннях патентного регулювання

написав Владислав Мислінський

Інтернет-гігант Google прийняв рішення не звертатися до суду проти розробників і організацій, що використовують технології, захищені патентами компанії. Ініціатива отримала назву Open Patent Non-Assertion (OPN). Суть нової концепції компанія виклала в офіційному блозі. Однак, незважаючи на гадану відкритість, в OPN закладена маса обмежень. Перш за все, Google залишила за собою можливість звернутися до суду в порядку оборони, тобто у разі, якщо протилежна сторона першою подала позовну заяву, пов'язану з патентними питаннями.

Емінем подав до суду на «Фейсбук»

написав Владислав Мислінський

Відомий репер Емінем подав до суду на «Фейсбук» - популярну соціальну мережу. Як стало відомо, Емінем зважився на такий крок у зв'язку з тим, що компанія «Фейсбук» незаконно використовувала його твори у своїх численних рекламах. Адвокати, що представляють музиканта, написали скаргу, яка поміщається на дванадцяти сторінках. Точно невідомо, на що саме вони там вказали, і чому звинувачення таке об'ємне.

Проведено дослідження - через iPad може відключитися кардіостимулятор

написав Владислав Мислінський

Студентка-першокурсниця з Колорадо провела дослідження впливу планшета iPad 2 на роботу імплантованих кардіостимуляторів, повідомляється видавництвом Bloomberg. Результатами своїх досліджень дівчина молода дослідниця поділилася на конференції Heart Rhythm Society, проведеної в Денвері (США). Джіанна Чен провела ряд експериментів і змогла виявити, що через магніти, вбудовані в планшет від Apple може змінитися режим роботи імплантованого дефібрилятора, що відповідає за стимулювання серцевого м'яза.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора