Різне

Uncategorised

Кожен зможе відкрити магазин в Одноклассниках

написав Владислав Мислінський

«Однокласники» - одна з перших, і донині найпопулярніших, соціальних мереж СНД, 16 липня запустила новий сервіс, який має назву «Магазини». Цей сервіс розроблений в союзі з відомим проектом «Товари Mail.Ru». Особливість даного сервісу полягає в тому, що він дає можливість всім комерційним особам (приватні підприємці або відомі торгові марки) відкривати інтернет-магазини прямо на просторі соціальної мережі.

RockStar таки випустить GTA V на ПК...

написав Владислав Мислінський

Grand Theft Auto, або, як її називають у народі GTA, є однією з найпопулярніших ігор для комп'ютера і консолей минулого покоління (нові консолі, мабуть, винятком стати не повинні). В основному всіх притягує те, що гра різноманітна і всі її складові частини виконані відмінно, крім сюжетних місій ви можете вдосталь повеселитися і без завдань - покататися на автомобілях, мотоциклах і велосипедах, або ж знищувати все, що бачите на своєму шляху (в деяких частинах , наприклад, в San Andreas, можна політати на літаках, а також здійснювати стрибки з парашутом).

Основні нововведення Windows 8.1 - кнопка «Пуск» і персоналізація

написав Владислав Мислінський

Антуан Леблонд, віце-президент Microsoft, в корпоративному блозі компанії повідомив про те, що розробники в Windows 8.1 додали функцію персоналізації, повернули кнопку «Пуск», а також поліпшили роботу з додатками. Нагадаємо, що раніше про відсутність усіма звичної кнопки «Пуск» говорили, як про основне упущення розробників у новій версії Windows.

Магазину додатків від Apple виповнилося 5 років

написав Владислав Мислінський

У Apple сьогодні свято. Цілих п'ять років тому у всю силу запрацював офіційний магазин додатків Apple App Store, за допомогою якого всі ці роки користувачі гаджетів від вищезгаданої компанії завантажували собі мільйони програм та ігор. Офіційно цей день «відзначається» сьогодні, у зв'язку з цим в Apple придумали наступне - скласти список найбільш популярних (читай - завантажуваних) додатків для операційної системи iOS, яка встановлена ​​на всіх смартфонах і планшетах компанії (сюди ж можна додати і iPod Touch - аналог iPhone, тільки дзвонити не вміє).

Нові мінімальні вимоги для Windows 8.1

написав Владислав Мислінський

Офіційно нова версія операційної системи Windows 8 ще не вийшла, але трапитися це має вже скоро (за попередніми даними - в кінці серпня, або ж початку вересня). Windows 8.1 в значній мірі краще, ніж 8 частина - Microsoft краще оптимізували операційну систему для роботи як з планшетами (включаючи такі з маленькою діагоналлю дисплея), так і з ноутбуками і десктопними комп'ютерами.

Роскомнадзор отримав більше 10 000 скарг на Вконтакте

написав Владислав Мислінський

Всі вже чули про ініціативи Роскомнадзора - вони займаються прийомом скарг на різні сайти та матеріали в мережі, які можуть становити небезпеку, ну або ж якщо дані матеріали є незаконними. Представниками даної організації створено спеціальний «чорний список» сайтів, куди додають всі небезпечні ресурси, щоб у віртуальному просторі жителі були поза небезпекою. Приміром, закрито безліч ресурсів, які так чи інакше пропагували насильство, були як-небудь пов'язані з педофілією і т.д.

Середній американець витрачає на гаджети 1300 доларів на рік

написав Владислав Мислінський

CNN Money повідомили достатньо цікаву інформацію. Після підрахунків і безлічі опитувань виявилося, що середня сім'я в Америці витрачає близько 1 300 доларів США щорічно на гаджети і деякі послуги з цього сектора (наприклад, оплату інтернету, або ж придбання необхідного програмного забезпечення для куплених пристроїв, проте про ігри нічого не сказано - чи належать вони до цієї категорії придбань чи ні). При цьому, на відміну, наприклад, від нашої рідної Росії, набувають все нові і нові пристрої для різних завдань не тільки діти, а й дорослі, а також люди у віці - нерідко на вулицях або в публічних місцях США можна зустріти дідуся або « дядька »з ноутбуком / планшетом і навіть новеньким смартфоном на« складною »(для більшої частини« не комп'ютерні »людей) операційній системі.

Facebook запроваджує "просунутий пошук" - Graph Search

написав Владислав Мислінський

Facebook - одна з найпопулярніших соціальних мереж, а також одна з перших. Ні, нічого революційного вона спочатку не запропонувала, до неї вже були подібні сервіси, які з деяких причин, після появи «на ринку» Facebook-a, припинили своє існування або ж просто втратили колишню популярність. Це одна з перших соціальних мереж в тому плані, на скільки їй вдалося інтегруватися в життя простої людини.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора