Різне

Uncategorised

У мережі Facebook вірус викрадає дані користувачів

написав Владислав Мислінський

З недавнього часу у Всесвітній павутині поширилася шкідлива програма, що збирає дані про користувачів соцмережі Facebook. Вірус замаскований досить вміло і виглядає як звичайне розширення для популярних браузерів. Тому юзерам, які використовують браузери Mozilla Firefox і Google Chrome не рекомендується погоджуватися на оновлення будь-яких доступних додатків для браузерів. Таким способом зловмисники прикривають троянську програму Trojan: JS / Febipos.

Відеохостинг YouTube запустив трансляцію деяких платних телеканалів

написав Владислав Мислінський

Чутки про можливу плату за перегляд з'явилися ще на початку 2013 року, а вже в недавньому часі YouTube почав продавати платні підписки на деякі канали. Власники відеохостингу прийняли це рішення з метою збільшення обсягів прибутку. Також, за їх словами, це дозволить використовувати більш якісний контент, а для творців YouTube такий крок послужить стимулом до постійного оновлення та роботи хостингу на вищому рівні.

Соціальні мережі: люди охочіше діляться хорошими новинами

написав Владислав Мислінський

Останнім часом ЗМІ виносять на перші шпальти різні неприємні новини, а гарні новини залишаються на другому плані. Однак вчені провели унікальне дослідження, результати якого змушують сумніватися в правильності цього підходу.

Google Street View дозволить користувачам побачити найвеличніші куточки Землі

написав Владислав Мислінський

Широко відома компанія Google додала нову можливість перегляду за допомогою Street View панорамних знімків найвищих гір - Кіліманджаро, Еверест, Ельбрусу і Аконкагуа, за словами представників компанії дана функція унікальна і неповторна.

Formspring припинить роботу вже наприкінці поточного місяця

написав Владислав Мислінський

У сервісу Formspring, який спеціалізується на питаннях і відповідях, виникли стратегічні проблеми, через які він незабаром закриється. Засновник даного сервісу Ейд Олона заявив, що керівництво сервісу не знайшло необхідні кошти для підтримки Formspring в робочому стані і тому сервіс закривається.

Вчені довели, що відеоігри сприятливо впливають на людський мозок

написав Владислав Мислінський

Вчені з Сінгапурського технологічного університету провели експеримент, який показав, що комп'ютерні відеоігри можуть розвинути здібності мозку. Адам Чі-Мінг Ой (Adam Chie-Ming Oei) і Майкл Дональд Паттерсон (Michael Donald Patterson) поставили експеримент на п'яти людях, які раніше не захоплюються відеоіграми. У процесі дослідження впливу ігор на головний мозок, вчені запропонували учасникам експерименту кожен день запускати на своїх комп'ютерах, наприклад, «The Sims», «Battlefield», «Hidden Expedition», «Portal» і інші ігри.

Студія Zombies представила перший трейлер Daylight

написав Владислав Мислінський

На недавно минулій виставці PAX East 2013 була представлена ​​унікальна гра на раніше не використаному движку Unreal Engine 4. Відома студія Zombies, в особі Джареда Герітцена, продемонструвала глядачам трейлер гри Daylight, яка є так званим психологічним трилером. Розробники повідомили, що це буде не зовсім стандартна гра, а скоріше віртуальна реальність на основі втечі з психіатричної лікарні, де виявилася головна героїня.

Electronic Arts анонсувала шутер Battlefield 4, створений на движку Frostbite 3

написав Владислав Мислінський

Видавництво Electronic Arts представило свій новий тактичний шутер Battlefield 4 на Game Developers Conference 2013. Причому розробники показали не тільки хвилинний трейлер - відвідувачі конференції побачили значне відео Fishing in Baku довжиною 17 хвилин. Ролик вийшов дуже вражаючим - Battlefield 4 виглядає дуже ефектно.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора