Різне

Uncategorised

The Pirate Bay розмітить сервера на безпілотних літальних апаратах

написав Владислав Мислінський

У ЗМІ з'явилася інформація про те, що торрент-сервіс The Pirate Bay планує встановити серверне обладнання на борту літаків-безпілотників, що курсують над територією нейтральних вод. Завдання цього проекту полягає у забезпеченні захисту сервісу від переслідувань з боку власників авторських прав, які зазвичай звертаються до органів влади держави, на території якого базується інтернет-ресурс з проханням припинити правопорушення і припинити роботу того чи іншого сайту.

Письменники Китаю звинувачують корпорацію Apple в порушенні авторських прав

написав Владислав Мислінський

Компенсацію у розмірі понад 7,9 млн. доларів зажадали від компанії Apple 20 відомих китайських письменників за порушення своїх авторських прав. Інформація про це нещодавно з'явилася в багатьох ЗМІ Китаю.

Lenovo і SugarSync анонсували хмарний сервіс Lenovo Cloud Storage

написав Владислав Мислінський

Компанії Lenovo спільно з SugarSync оголосила про запуск хмарного сервісу Lenovo Cloud Storage, який призначений для комп'ютерів і планшетів Lenovo. Він надасть користувачам можливість здійснювати синхронізацію і зберігання інформації на різних платформах і пристроях.

Завантаження сервісу Lenovo Cloud Storage від SugarSync доступне вже зараз, а на ноутбуках Lenovo ThinkPad, Lenovo IdeaPad і на планшетних комп'ютерах на базі операційної системи Android він з'явиться в квітні. Користувачі Lenovo Cloud Storage безкоштовно отримають 5 Гб віртуальної дискової пам'яті, що дозволить здійснювати синхронізацію даних практично миттєво, роблячи їх доступними відразу на декількох різних пристроях. Додатковий дисковий віртуальний простір можна буде придбати на платній основі.

Groupon зобов'язали зробити ціноутворення прозорим

написав Владислав Мислінський

За даними BBC, лідера сегмента купонних сервісів, компанію Groupon, закликали зробити механізм ціноутворення більш прозорим. Саме таку вимогу висунула британська організація OFT (управління добросовісної конкуренції). На думку фахівців, такі заходи допоможуть запобігти зловживання і спекуляції при визначенні термінів дії акції та розмірів знижок.

27% американців стежать за новинами за допомогою мобільних пристроїв

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє Pew Research Center, близько чверті жителів США відвідують сайти інтернет-ЗМІ, використовуючи мобільні пристрої, такі як планшетні комп'ютери і смартфони. Проведені організацією опитування говорять про те, що власники мобільних пристроїв, які відвідують з них новинні ресурси, дуже часто (в 80% випадків) використовують і традиційні засоби - ПК і лептопи.

А ось тих, хто використовує для перегляду онлайнових засобів масової інформації пристрої трьох видів (персональні комп'ютери, планшетні ПК і комунікатори), набагато менше. За даними Pew Research Center - таких користувачів всього 5%.

Internet Explorer уступив лідерські позиції Chrome

написав Владислав Мислінський

За результатами зібраної компанією StatCounter статистики, минулого уїк-енду вперше на першому місці за популярністю серед користувачів мережі Інтернет виявився браузер Chrome, який змістив з позицій лідера популярного у всьому світі Internet Explorer.

Станом на 18 березня 2012 браузеру Chrome належало 32,7% ринку, в той час, як Internet Explorer зумів собі забезпечити лише 32,5%. Нагадаємо, що третю позицію в списку найбільш популярних в світі інтернет-браузерів займає Firefox - 24,8%, слідом за ним стоять Safari - 7,1% і Opera - 1,9%. Але вже на цьому тижні браузеру Internet Explorer вдалося знову повернути собі лідерські позиції. Станом на початок дня 20 березня його частка на світовому ринку вже досягла 33,1%, а частка Chrome, відповідно, знизилася до 31,1%.

Ціна за одну акцію Apple досягла 600 доларів

написав Владислав Мислінський

15 березня в перші хвилини роботи біржі NASDAQ вартість акцій компанії Apple подолала рекордну позначку в 600 доларів за один цінний папір. До вечора того ж дня курс цінних паперів корпорації впав до 585,56 доларів за одну акцію. Цей показник виявився на 4,02% меншим в порівнянні з аналогічним значенням закриття, встановленим 14 березня.

Угрупованню Anonymous приписують створення нової ОС

написав Владислав Мислінський

За даними The Hacker News для користувачів мережі інтернет відкритий доступ до дистрибутива нової операційної системи, створеної членами хакерського угруповання Anonymous.

Anonymous OS розроблена на основі ОС Ubuntu 11.10 в графічному середовищі MATE. Вона включає в себе додаткове хакерське програмне забезпечення - стимулятор DOS-атак, програми для злому паролів і для пошуку вразливостей під назвами John the Ripper і Sql Poison. Дизайн нової операційної системи виконаний із застосуванням символіки Anonymous. З метою збереження конфіденційності ОС можна встановлювати на знімні носії - флешки або диски.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора